Lisans: Deneme
Boyut: 9.7 MB
Ekleyen:
Arayüz: Türkçe
Güncelleme:
Sistem:Windows
Virüs Tarama: 0 / 4
Ashampoo GetBack Photo Ekran Görüntüsü
Ashampoo GetBack Photo silinen fotoğraflarınızı kaydeder...hangi depolama aygıtından olursa olsun

Silinen fotoğrafları başarılı kurtarma

Ashampoo GetBack Photo kayıp ya da silinen resimleriniz için mükemmel bir programdır. Etkin fotoğraf arama fonksiyonu ile fotoğrafları bulur ve kurtarır.

Ashampoo GetBack Photo, hafıza kartları, akıllı telefonlar, USB sabit disk sürücüleri gibi farklı depolama aygıtlarında silinen dosyaları bulur. Sadece kazayla silinen resimleri değil, sabit disk sürücüsünde biçimlendirme veya bir arıza nedeniyle kaybolan yanlışlıkla silinen fotoğrafları da bulur. Ayrıca, PDF ya da Word belgeleri gibi dosya formatlarına gömülü resim dosyalarını bulur.

Geri kurtarılabilir resimler önizleme penceresinde gösterilecektir. Bu sayede hangisini kurtaracağınızı kolaylıkla seçebileceksiniz.. Kalite kaybını önlemek amacıyla fotoğraflar defalarca çözümlenmez ve kaydedilmez, ancak orijinal resim verisi korunur. Fotoğraf bilgisi (EXIF veya IPTC) birlikte kurtarılır.

Desteklenen formatlar ve depolama aygıtları

Sistemde mevcut olan depolama aygıtları taranabilir. Bunlar arasında sabit disk sürücüleri, USB bellekler, hafıza kartları, USB sabit sürücüler, akıllı telefonlar vb. vardır.
Tüm yaygın dosya formatları desteklenir. Bunlar arasında JPG, PNG, BMP, PSD, TIF, GIF, HDP, APCDOC, PCD ve mevcut RAW biçimlerini (Canon Raw 2, Adobe DNG, Nikon NEF vb.) destekler.


Önemli Notlar: 10 + 30  (e-posta ile ücretsiz kayıt olduğunuzda) toplam 40 günlük deneme sürümü.
Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın