Lisans: Deneme / Reklamlı
Boyut: 9.6 MB
Ekleyen:
Arayüz: İngilizce
Güncelleme:
Sistem:Windows
Virüs Tarama: 0 / 9
Bu program içerdiği reklam uygulamaları nedeniyle bazı antivirüs yazılımlarında uyarı verebilir. Kurulum sırasında karşınıza çıkabilecek reklam, ana sayfa değişikliği ve araç çubuğu (toolbar) yükleme isteklerine dikkat ediniz.
Ashampoo Photo Converter Ekran Görüntüsü

Ashampoo Photo Converter 2, fotoğraflarınızı işlemek için bizim İsveç çakımızdır. Fotoğraflarla artık uğraşmanıza gerek yok. Ashampoo Photo Converter 2, bir kerede 1 dosya olsun 1000 dosya olsun tüm koleksiyonu işler.

Neden Ashampoo Photo Converter 2?

Ashampoo Photo Converter 2 ...

... hafif!

Ashampoo Photo Converter 2, çok az sistem kaynakları kullanınr. Böylece yeni ve eski makineler için gayet uygundur.

… hızlı!

Hızlı sonuçlar alın. Ashampoo Photo Converter'in kullanıcı arayüzü ile saniyeler içerisinde sonuçları göreceksiniz.

… becerikli!

Dönüştürün, hizalayın, yeniden boyutlandırın ya da değişik renkler uygulayın ... Ashampoo Photo Converter 2 kolaylığı ile tüm yaygın görüntü görevlerini kapsadığından pahalı görüntü düzenleyicilerine gerek yoktur.

Ashampoo Photo Converter 2 şimdiye kadar en kapsamlı görüntü dönüştürücümüzdür! Geliştiricilerimiz, iyi yapılandırılmış kullanıcı arayüzünü korurken özellikleri büyük ölçüde geliştirmeyi başardı.

Kullanıcı Arayüzü

Artık deneme yanılma yok. Ahampoo Photo Converter 2 serbestçe kullanılabilir özelliklerin çokluğu ile denemenizi sağlayan bir önizleme özelliği bulunmaktadır.

Optimizasyon

Kendinizi ince ayarlar ve kontrastlardan arındırın ve Ashampoo Photo Converter 2 görüntülerin her biri için en iyi ayarları otomatik olarak belirlemesine izin verin.

Geliştirilmiş Renk Manipülasyonu

Ashampoo Photo Converter 2, renk sıcaklığı, renk tonu ve doygunluğu gibi daha sofistike renk parametrelerine erişim sağlar.

Sanatsal Efektler

Karakalem, Sepya ve Yağlı Boya gibi sanatsal efektlerle hayal gücünüzü kullanın. Yerleşik önizleme anında geri bildirim sağlar. Bu yüzden keşfetmekten çekinmeyin.

Otomatik EXIF Tarihi Ekleme

Modern dijital kameralar, her görüntünün çekildiği tarih gibi ek bilgileri saklar. Ashampoo Photo Converter 2 görüntülerinizi izlemeye yardımcı olmak için tarihleri görüntülere yerleştirebilir.
Önemli Notlar:

* 10 + 30  (e-posta ile ücretsiz kayıt olduğunuzda) toplam 40 günlük deneme sürümü.

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın