avast! BackUp indir

4 (6 oy)
Lisans: Deneme
Boyut: 12.8 MB
Ekleyen:
Arayüz: İngilizce
Güncelleme:
Sistem:Windows
Virüs Tarama: 0 / 18
avast! BackUp Ekran Görüntüsü

Dikkatli olsanız bile, sabit sürücüler sonsuza kadar dayanmaz. Kaza ile olsun olmasın bütün müzik dosyalarınız, videolarınız, aile fotoğraflarınız ya da kişisel (yerine koyulamaz olanlar) verileriniz şu anda bir aygıtta geçici olarak depolanmış bulunmaktadır.

Basit ve akıllıca
Bir kere kurun ve sonrasını unutun. Yalnızca ilk kurulum biraz zaman almaktadır. Sonrasında akıllı teknoloji ile yalnızca yedeklenmemiş dosyalar (örneğin değiştirilmiş ya da eklenmiş olanlar) avast! BackUp ile senkronize olacaktır.

Pratik seçenekler
avast! BackUp çevirim içi ve çevirim dışı olarak yedeklemeyi gerçekleşrirebilir. Örneğin buluta ve yerel harici sürücüye neredeyse eş zamanda yedekleme yapar.

Askeri seviyede şifreleme
448-bit Blowfish şifreleme yöntemimiz, verilerinizin hırsızların eline geçmeden evvel şifreler (izinsiz okunamayan bir format olarak), güvenli ve yalnızca sizin erişebileceğiniz bir yere saklar.

Derin bir nefes alın
Bilgisayarınız yada yerel sabit sürücünüz, bozulduğunda veya kaybolduğunda (örneğin çalınması, yanması, ya da üzerine çay dökülmesi gibi kazalar sonucu) derin bir nefes alıp rahatlayabilirsiniz.

Önemli Notlar: 30 günlük deneme sürümüdür. Bu adresten ürün anahtarı talep etmelisiniz: http://www.avast.com/tr-tr/online-backup#tab4
Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2019 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Reklam | Logo | Bize Ulaşın