Lisans: Deneme
Boyut: 82.3 MB
Ekleyen:
Arayüz: Türkçe
Güncelleme:
Sistem:Windows
BarkodSis Barkodlu Satış Programı Ekran Görüntüsü
Profesyonel satış programı -  Dokun Sat / Okut Sat
 
  Hazır 300.000 güncel stok bilgisi ile ürün kartlarını açmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.
 
  Satın almadan önce ücretsiz 7 gün kullanım imkanı sunuyoruz.
 
  Bulut tabanlı yedekleme özelliği ile hiçbir problemden etkilenmeden veri güvenliği.
 
  Ödeme sonrası ürün lisansı adresinize kargo ile gönderilir. Lisans ulaştığında uzak bağlantı ile kurulum ve eğitim gerçekleştirilir.

Sektör bağımsız barkodlu barkodsuz satış yapan tüm işletmelerde kullanılmaktadır.
 


BarkodSis Hızlı satış programı tüm sektörler gözetilerek geliştirilmiş eğitim gerektirmeyen satış ekranı ve kullanıcı dosta ara birimiyle her iş yerinde kullanılabilir.


Kolay stok takibi ve dokun sat / okut sat özelliği ile kısa sürede işletmenizin geri planda en önemli elamanı olacaktır. 


Yapılan her satış sonunda isterseniz müşterinize bilgi fişi vermenizi sağlar. Yetkilendirme özelliği ile çalışanlarınızın yetkilerini istediğiniz gibi sınırlandırabilirsiniz.


Market, Kırtasiye, Oyuncak, Gıda ve Gıda dışı sektörler için yüz binlerce güncel stok bilgisi ücretsiz hizmetinizde. Satış yapmaya başlayın siz satarken ürün kartlarınız otomatik oluşsun. 

   

Tüm sektörler için sınırsız stok kartı ekleme özelliği.  

 
Hangi Sektörlerde Kullanılır ? 


  * Kırtasiye

  * Peyzaj Bahçe Malzemeleri

  * Spor ve Sağlık Malzemeleri

  * Kozmetik ve Aksesuar Satıcıları

  * Hediyelik Eşya

  * Tuhafiye

  * Kuruyemiş

  * Market, Büfe ve Bakkallar

  * Hırdavat ve Yedek Parça


HIZLI SATIŞ EKRANI
 


Barkod okuyucu kullanarak veya hızlı satış düğmelerine dokunarak ya da ürün listesinde ürün seçerek satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.


Açık hesap, Nakit ve Kredi Kartı ödeme yöntemleri dışında istediğiniz kadar farklı ödeme yöntemi ekleyebilirsiniz. Örneğin kapıda ödeme ile satış yapıyorsanız bu özellik sayesinde kargo firmalarında biriken bakiyelerinizi takip edebilirsiniz.


Tutar bölme özelliği, yapılan her alışverişin bir kısmını nakit bir kısmını kredi kartı ile tahsil etmenizi sağlar.


Yabancı turistlere hizmet veren işletmeler için işlem tutarının dolar, euro ve sterlin karşılıkları günlük kur üzerinden gösterilir.


Sepet bekletme özelliğini kullanarak aynı anda birden fazla müşteriye hızlı satış imkanı sunar.


 

BARKOD TANIMA ÖZELLİĞİ 


Barkodlu satış sistemini bir adım daha kolaylaştıracak olan bu özellik sayesinde barkodid.com sitemizdeki veri tabanımızda kayıtlı yüz binlerce ürün bilgisini müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz.


Stok kartı açarken veya satış anında sisteminizde kayıtlı olmayan bir ürünü okutulduğunda ürünün adı, kdv ve tahmini satış fiyatını otomatik olarak gelir. Bu sayede stok kartlarını tek tıklama ile açabilirsiniz.


 
ÜRÜN BİRLEŞTİRME - KARMA KOLİ 


BarkodSis programı stoklarınızı karma koli veya menü şekline getirerek satış yapmanızı sağlar. Karma koliler stok kalemlerinizden oluşan yeni bir sanal stok olarak tanımlanır.


Karma koli içinde yer alacak stoklarının adet ve satış fiyatlarını ayrıca belirleyebilirsiniz. Bu sayede birkaç kalemden oluşan karma kolileri veya yılbaşı sepetleri gibi ürünleri tek barkod ve tek ürün olarak satabilirsiniz.


STOK KARTLARI 


BarkodSis programına sınırsız sayıda stok kartı girebilirsiniz. Stok kartlarınızı Marka, Grup ve Çeşit bazında kırılımlara ayırabilirsiniz. Satılan ürünler USD, EURO, STERLIN üzerinden geliyor ise satış anında serbest piyasa kuru üzerinden TL satış fiyatını otomatik hesaplar. Ya da farklı bir para birimi kullanıyorsanız günlük kuru elle kendiniz de belirleyebilirsiniz.


FATURALAR


Mal Alım Faturalarını programa işleyebilirsiniz. Bu sayede tedarikçilerin bakiyelerini de BarkodSis programı ile takip edebilirsiniz. Toptan ve Perakende Satış Faturaları düzenleyebilirsiniz. Masraflarınızı takip edebilirsiniz.


CARİ HESAPLAR


Müşterilerin ve Malzeme aldığınız firmaların cari kartlarını oluşturabilirsiniz. Müşterilerinize mağaza kartları verebilir, bu sayede satış anında müşteri bilgisi seçmeden kartı okutarak müşteriye ulaşabilirsiniz. Cari bakiyeleri takip edebilir, hesap ekstresi ve bir çok rapor alabilirsiniz.


 
TEKLİF MODÜLÜ (Opsiyonel)    


Müşterilerinize teklifler oluşturabilirsiniz. Bu teklifleri geriye dönük olarak takip edebilirsiniz. Satışa dönüşen tekliflerinizi tek dokunuşla faturaya çevirebilirsiniz. 
 Bir müşteriye birden fazla teklif vermeniz durumunda tüm teklifleri tek faturaya dönüştürebilirsiniz.


 
PLASİYER TAKİBİ (Opsiyonel)    


Firma içinde veya firma dışında satış yapan personelin yaptığı satışları takip edebilir, aylık ya da belirleyeceğiniz tarih aralıklarında hangi plasiyerin ne kadarlık satış yaptığını görebilirsiniz. Tüm satış işlemleri için, işlem bazında satış elemanı belirtilmesi ile, satış elemanlarınızın performansını ve primlerini takip edebilirsiniz.


 
PLANLI KAMPANYALAR 


Belirleyecek olduğunuz tarih aralığında istediğiniz ürünlere ya da ürün gruplarını indirime sokabilirsiniz. İndirim başlama ve bitiş tarihlerini belirlemeniz, indirimin otomatik olarak başlamasını ve bitmesini sağlayacaktır. İndirime giren her ürün için indirim oranı ve iki al bir ödeme gibi uygulamalar yapabilirsiniz.


 
GRAMAJLI TERAZİ ÜRÜNLERİ 


Barkodlu terazilerin hepsi ile uyumludur. Teraziler tarafından basılan barkodları tanır. Terzinin barkod baskı özelliği olmasa bile gramajlı ürünlerin satışını yapmanızı sağlar. 


Seri ve usb bağlantılı teraziler ile entegre çalışır. Terazi üzerine bir ürün bırakıldığında gramaj bilgisi programın satış ekranında gözükür. Ürüne ait hızlı satış düğmesine basarak terazideki gramaj bilgisi programa otomatik aktarılır. 

BIZERBA TERAZİLER İLE ONLINE ENTEGRASYON (Opsiyonel)


İşletmede kullanılan bir veya daha fazla terazi ile online haberleşebilmektedir. Özellikle tartılı ürünler ile çalışan (Aktarlar, Pastaneler, Kuruyemişçiler gibi) işletmelerde müşterinin almış olduğu ürünler kasiyerin ekranına anında düşer, kasiyer tek dokunuş ile satışı gerçekleştirir. Bu sayede müşterinin aldığı ürünlere barkod etiket basılmadan kasiyer hızlıca işlemi gerçekleştirebilir.


 
LOGO YAZILIM XML ENTEGRASYONU (Opsiyonel) 


Logo Go Plus , Logo Tiger, Logo Tiger Plus ve Logo Tiger Enterprise sürümleri ile BarkodSis perakende satış ekranı entegre çalışabilmektedir.


Tek tıklama ile Logo programındaki stok kartlarınızı BarkodSis programına taşıyabilir, BarkodSis programının perakende satış ekranı ile hızlı ve kolay birşekilde satışlarınızı yapabilirsiniz.


Gün sonunda yapılan satışlara ait faturaları yine tek tıkla Logo programına kolayca aktarabilirsiniz.


 
VERİ YEDEKLEME 


BarkodSis programında verilerinizin güvenliği için farklı yedekleme seçenekleri sunulmuştur. Kullandığınız programdan çıkış yaptığınızda o gün yedek alınmamış ise kendisi otomatik olarak yedekleme yapacaktır.


veya işletim sisteminizin görev zamanlayıcısını kullanarak istediğiniz aralıklarla yedekleme yaptırabilir ve alınan yedeklerin bir kopyasının Dropbox üzerinde saklanmasını sağlayabilirsiniz.


Bunların dışında ayrıca istediğiniz an manuel yedekleme imkanıda sunmaktadır.


   
YAZARKASA POS ENTEGRASYONU (Opsiyonel) 


Yapılan her satış sonunuda mali değeri olan yazarkasa fişinin yazdırılmasını sağlar.


Beko ve Hugin yeni nesil Yazarkasa ve yazarkasa/pos cihazları ile entegre çalışmaktadır.


Tam otomasyon olarak çalıştırılmak istenen sistemler için idealdir. Kulla

Önemli Notlar: 7 günlük deneme sürümüdür.

BarkodSis Barkodlu Satış Programı Videoları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın