Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1 MB
Ekleyen:
Arayüz: Türkçe
Güncelleme:
Sistem:Windows
Call of Duty Mobile PC BlueStacks Ekran Görüntüsü

Call of Duty Mobile PC Oyunu

Call of Duty; birçoğumuzun ilk atış deneyimi yaşadığı, şimdiki diğer FPS oyunları için deneyim kazandığı o klasik oyundan bahsediyoruz. Yıllardır PC ya da Mac’te oynadığınız ve bağımlısı olduğunuz Call of Duty, şimdi mobil versiyonuyla karşınızda! FPS oyunlarının en iyi PC ve Mac’le oynandığını ve Call of Duty’yi bilgisayarla oynamaya alışık olduğunu çok iyi biliyoruz.

Dilersen ücretsiz BlueStacks 4 Android Emülatörünü kullanabilir ve Call of Duty: Mobile’ı da PC ve Mac’le oynayabilirsin. Call of Duty: Mobile’da kendini nefes kesen ve çekişmeli savaşların tam ortasında bulacaksın. Aklına gelebilecek her türlü tüfek, silah, el bombası ve diğer savaş teçhizatlarıyla ve gözü kara düşmanlarla, bu nefes kesen macerada yer almak için hazır mısın? Oynadıkça ve antrenman yaptıkça kendini geliştirecek ve haritalarda başarılı olacaksın. Kazandığın skill’lerin yanında arkadaşlarından gelen destekler de çok önemli.

Call of Duty: Mobile’ı arkadaşlarınla beraber de oynayabilir ve dostluğunuzu bir sonraki seviyeye çıkarabilirsin. Ya da tek başına savaşmayı seçerek zaferi kendi başına da sırtlanabilirsin. Oyun boyunca yeni stratejiler geliştirmen de çok önemli. Bu oyunda sadece atış yeteneklerini değil, aynı zamanda strateji yeteneklerini de sergileyeceksin. Call of Duty: Mobile’da da önceki versiyonlardan alışık olduğun birçok özellik bulacaksın. Bu özelliklerin en başında eşsiz ses ve görüntü grafikleri geliyor. Bu özellikler yine kendini gerçek bir ateş hattının ortasında hissetmeni sağlayacak.

Ayrıca önceki versiyonlarında bulunan harita özelliklerinden birçoğunu da kullanabileceksin.Oyun boyunca karşına çıkan karakterleri ve item’ları toplayarak upgrade edebilecek ve gücüne güç katabileceksin. İşin en güzel tarafı, Call of Duty: Mobile’ı ücretsiz bir şekilde indirmen mümkün! Ve yine ücretsiz BlueStacks uygulamasını da indirebilir ve bu efsanevi oyunu, olabilecek en keyifli şekilde oynayabilirsin.

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın