Lisans: Ücretsiz
Boyut: 2.01 GB
Ekleyen:
Arayüz: İngilizce
Güncelleme:
Sistem:Windows
DaVinci Resolve Ekran Görüntüsü

Ücretsiz Profesyonel Video Editörü

DaVinci Resolve, kurgu, renk düzeltme, görsel efektler, hareketli grafikler ve ses post yapım işlemlerinin tamamını tek bir yazılım aracında toplayan profesyonel bir video düzenleme programıdır. Zarif ve modern arayüzüyle, yeni kullanıcılar için öğrenmesi hızlı ve kolay olmasına rağmen, profesyoneller için de etkilidir. Hollywood profesyonellerinin kullandığı araçların birebir aynısını kullanmayı öğrenmekle, yüksek kalitede iş yapmanıza olanak tanır.

DaVinci Resolve’nin ücretsiz bir versiyonu mevcuttur ve bu versiyon, birçok temel özelliği içerir. Ancak, dahili geçişlerin ve animasyonların hepsini kullanamazsınız ve bazı gelişmiş özellikler yalnızca ücretli Studio sürümünde bulunur. Ücretsiz versiyon, genellikle amatör veya bağımsız film yapımcıları, YouTuberlar, ve küçük prodüksiyon şirketleri için yeterli olabilirken, Studio sürümü daha çok profesyonel film yapımcıları, büyük prodüksiyon şirketleri ve yayıncılar tarafından tercih edilmektedir.

Bu yazılımı, video düzenleme ve post prodüksiyon işleriyle uğraşan her seviyedeki kullanıcı için öneririm. Özellikle de yüksek kaliteli sonuçlar elde etmek isteyen ve farklı yazılımlar arasında geçiş yapmadan tüm işlemlerini tek bir platform üzerinde gerçekleştirmek isteyen kişiler için idealdir.

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın