Lisans: Ücretsiz / Reklamlı
Boyut: 12.3 MB
Ekleyen:
Arayüz: Türkçe
Güncelleme:
Sistem:Windows
Virüs Tarama: 0 / 16
Bu program içerdiği reklam uygulamaları nedeniyle bazı antivirüs yazılımlarında uyarı verebilir. Kurulum sırasında karşınıza çıkabilecek reklam, ana sayfa değişikliği ve araç çubuğu (toolbar) yükleme isteklerine dikkat ediniz.
FileMenu Tools Ekran Görüntüsü
FileMenu Tools, Windows’ta dosya ve dizinler üzerinde sağ tıkladığınızda açılan menü üzerinde değişiklikler yapabilmenize imkan veren ücretsiz, Türkçe destekli ve kullanışlı bir programdır. Programın genel olarak 3 temel özelliği bulunuyor. Bunlar:
  1. Dosya ve dizinler üzerinde yapılabilecek çeşitli işlemleri barındıran dahili (hazırda gelen) komutlar ekleyebilirsiniz.
  2. Kişiselleştirilebilir komutlar oluşturabilirsiniz. Örneğin harici bir program açmak, dosya veya dizini belli bir dizine kopyalamak/taşımak gibi..
  3. Diğer uygulamaların sağ tuş menüsüne eklediği komutları aktif veya pasif hale getirebilirsiniz.
Program hem kendi bünyesinde gelen hazır komutlar ile, hem de sizin oluşturabileceğiniz kişisel komutlar ile, sağ tuş menüsünü daha kullanışlı ve zengin hale getirerek dosya/dizin işlemlerinizde size  kolaylık ve hız sağlıyor. Program ingilizce ve ispanyolca kuruluyor siz sitesinden türkçe dil yamasını indirip programın içindeki lang klasörüne atacaksınız programı tekrar çalıştıracak ve languge'den Türkçe'yi işaretliyerek kullanabilirsiniz.
Önemli Notlar: 32x64bit kullanılabilir.
Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın