Lisans: Ücretsiz
Boyut: 177.6 MB
Ekleyen:
Arayüz: Türkçe
Güncelleme:
Sistem:Windows
Virüs Tarama: 0 / 19
Google Drive Ekran Görüntüsü

Dosya, Fotoğraf ve Video Yedekleme

Google Drive ile istediğiniz mobil cihaz, tablet veya bilgisayardan dosya ve klasör depolayabilir, paylaşabilir ve bu dosya ve klasörler üzerinde ortak çalışabilirsiniz.

Drive, dosyalarınıza şifrelenmiş ve güvenli erişim sağlar. Sizinle paylaşılan dosyalar proaktif olarak taranır ve kötü amaçlı yazılım, spam, fidye yazılımı veya kimlik avı tespit edilirse kaldırılır. Drive bulutta yerel olduğundan, yerel dosya ihtiyacını ortadan kaldırır cihazlarınız için riski en aza indirir.

Google Drive; Dokümanlar, E-Tablolar ve Slaytlar'la sorunsuz bir şekilde entegre olur. Bunlar, ekibinizin gerçek zamanlı olarak verimli bir şekilde ortak çalışabilmesini sağlayan bulutta yerel uygulamalardır. Mevcut araçlardan başkasına geçmeye gerek olmadan ilk günden ekibinizle içerik oluşturun ve paylaşın.

Drive, ekibinizin mevcut teknolojisiyle entegre olur ve onu tamamlar. Dosya biçimlerini dönüştürme gereği duymadan Microsoft Office dosyalarında ortak çalışın. PDF'ler, CAD dosyaları, resimler ve çok daha fazlası dahil 100'den fazla ek dosya türünü düzenleyin ve depolayın.

Google'ın güçlü arama özellikleri Drive'da yerleşik olarak bulunur ve eşsiz hız, performans ve güvenilirlik sunar. Öncelik gibi özellikler, aradığınız şeyi tahmin etmek ve en alakalı içeriği önünüze getirmek için AI kullanarak, ekibinizin dosyaları %50 daha hızlı bulmasına yardımcı olur.

Önde gelen platformların tamamında kullanılan Drive sayesinde çalışmalarınızı tarayıcı, cep telefonu, tablet ve bilgisayar arasında sorunsuz şekilde geçiş yaparak tamamlayabilirsiniz.

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın