Lisans: Ücretsiz
Boyut: 2.6 MB
Ekleyen:
Arayüz: Türkçe
Güncelleme:
Sistem:Windows
Virüs Tarama: 0 / 16
Google Photos Backup Ekran Görüntüsü

Google Fotoğraflar Yedekleme

Android ya da iOS mobil cihazlarında Google Photos uygulaması kullananlar artık bilgisayarlarında varolan ya da yeni çektikleri fotoğrafları Google Fotoğraflar hesabına bu program aracılığıyla kolayca gönderip senkronize edebilirler.

Google Fotoğraflar (Google Photos) Nedir?

Google Fotoğraflar, tüm fotoğraflarınızı ve videolarınızı, sizin için önemli olan yerlere ve nesnelere göre arama yapılabilen ve buna göre düzenlenmiş halde barındırır.

GÖRSEL ARAMA: Fotoğraflarınızı artık fotoğraflarınızda görünen yerlere ve nesnelere göre arayabilirsiniz. Hawaii'de yediğiniz balıklı taco'yu mu arıyorsunuz? Bir açıklaması olmasa bile ilgili fotoğrafı bulmak için Hawaii veya yiyecek araması yapmanız yeterlidir.

OTOMATİK YEDEKLEME: Tüm fotoğraf ve videolarınızı güvende tutarken, onlara herhangi bir cihazdan erişebilirsiniz. Yüksek kaliteli fotoğraflar için bulutta ücretsiz olarak sınırsız depolama veya orijinal boyutlu fotoğraflar için ücretsiz 15 GB (Google hesabınızdaki uygulamalar tarafından paylaşılır) depolama olanağına da sahipsiniz.

CİHAZINIZDA YERDEN TASARRUF EDİN: Google Fotoğraflar, yer açmak için bir fotoğrafı silme endişesi duymadan, cihazınızdaki yedeklenmiş fotoğraf ve videoları güvenle silmenize yardımcı olabilir.

FOTOĞRAFLARINIZA CANLILIK KAZANDIRIN: Otomatik olarak montajlı filmler, etkileşimli hikayeleri kolajlar, animasyonlar vs. oluşturun.

DÜZENLEME: Bir dokunuşla fotoğrafları dönüştürün. Filtreler uygulamak, renkleri ayarlamak ve daha pek çok işlem için basit ancak güçlü fotoğraf ve video düzenleme araçlarını kullanın.

PAYLAŞIM: Paylaşılabilir bağlantılar ile yüzlerce fotoğrafı anında paylaşın ve paylaşımda bulunmak için dilediğiniz uygulamayı kullanın.

Gereklilikler: Google hesabı gerektirir.
Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın