GstarCAD indir

4 (36 oy)
Lisans: Demo
Boyut: 203.7 MB
Ekleyen:
Arayüz: İngilizce
Güncelleme:
Sistem:Windows
GstarCAD Ekran Görüntüsü
AUTOCAD ALTERNATİFİ GENEL ÇİZİM PROGRAMI GSTARCAD
 
GstarCAD, sınır tanımayan performansı ve kullanım alışkanlıklarınızı destekleyen arayüzü (99% AutoCAD Benzeri arayüz) ile sizi şaşırtmaya devam etmektedir.  Kategorisinde en iyi genel tasarım programı olan  GstarCAD sadeleştirilmiş arayüzü ve yüksek performansı ile rakiplerinin açık ara önündedir. Rakip tanımaz AUTOCAD uyumluluğunun yanı sıra , kararlı çalışma performansı, DWG, DXF uyumu  ve Lite Cad ( 2D )  modülü ve Profesyonel ( 3D ) modülü ile tasarımlarınızı hayata geçirebilirsiniz.  Diğer tasarım programları  ile zamanınızı ve paranızı boşa harcamayın
 
GstarCAD kullanıcıların projelerini en rahat ve hızlı bir şekilde çizebildikleri, düzenleyebildikleri ve paylaşabildiği AutoCAD muadili bir CAD yazılımıdır. Yeni motoru sayesinde CAD ortamındaki yeniliklere daha uyumlu ve çevik hale gelen GstarCAD daha az sistem kaynağı kullanarak hızını 5 kata kadar artırmıştır. Sadece uyumluluk ve hız değil yeni mimarisi ile daha stabil hale gelen GstarCAD 64 bit ve 32 bit sistemlerle uyumlu çalışarak çizimleriniz daha önceden hiç yapmadığınız bir kolaylık ile yapmanızı sağlar. GstarCAD 64bit desteği ile yüksek boyutlu ve karmaşık çizimleriniz ile daha kolay ve daha hızlı çalışabileceksiniz.  
 
GSTARCAD, pahalı CAD programından sonra Türkiye’de en çok tercih edilen çizim programı olma özelliğini korumaktadır.Türkiye’nin önde gelen şirketleri, kamu kurum ve kuruluşları çizimlerini artık GstarCAD ile yapmaktadır. 

GstarCAD Videoları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın