Lisans: Ücretsiz
Boyut: 415 MB
Ekleyen:
Arayüz: İngilizce
Güncelleme:
Sistem:Windows
Guns of Glory: The Iron Mask PC BlueStacks Ekran Görüntüsü

Guns of Glory: Demir Maske, video ve oyun geliştirme şirketi olan Century Games Limited tarafından geliştirilip piyasaya sürülmüş strateji türü bir oyun. BlueStacks Oyun Platformu, bu Android oyununu PC veya MAC’inizde sürükleyici bir oyun deneyimiyle oynamak için en ideal platformdur.

Bu krallık oyunu, aydınlanma çağının ortasında, ilk tabancıların ve çok daha ölümcül silahların başlangıç noktasında geçiyor. Savaşlarda zaferler elde ederek bir efsane olabilir ve krallığını tarihe altın harflerle yazdırabilirsin. Düşmanlarını alt etmek için yenilmez bir ordu kur ve dünyanın dört bir tarafından oyucularla birlikler oluşturarak durdurulamaz hale gel!

Askerleri eğit ve görevleri tamamlamak için onları yükselt. Altınlar ve hazineler bul, yağmalar yap ve krallığının daha iyi noktaya gelmesi için yapman gereken tüm geliştirmeleri daha hızlı gerçekleştir. Her şeyin zamanla olduğunu unutma ama zamanı hızlandırmak senin elinde!

Ordunu en iyi şekilde oluştur, kaynakları yönet ve düşmanlarına acıma. Tüm bunlar tacı hak etmen ve krallığını sürdürebilmen için senin sorumluluğunda. İmparatorluğa giden yol seni bekliyor. Bunun, ordunu kurman ve gerçek zamanlı savaşlarda uyguladığın stratejilerle zafere hükmetmen gerektiği bir oyun olduğunu aklından çıkarma. Tahtını ve krallığını koru ve yükselt!

Önemli Notlar: Oyunu Bluestacks Android Emulatorü ve Google hesabı ile birlikte bilgisayarınızda oynayabilirsiniz.

Guns of Glory: The Iron Mask PC BlueStacks Videoları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın