Lisans: Ücretsiz
Boyut: 36.7 MB
Ekleyen:
Arayüz: Türkçe
Güncelleme:
Sistem:Windows
Virüs Tarama: 0 / 19
HP Yardım Asistanı Ekran Görüntüsü
HP Support Assistant, bilgisayarınızı çalışır durumda tutmak, olası sorunların oluşmasını önlemek ve sorunları hızlı ve kolay bir şekilde çözmek için tasarlanmış bir yazılım programıdır. Program, ayrıca bilgisayar sorunlarını giderirken gereken değerli sistem bilgilerini de sağlar.
HP Support Assistant aracının özellikleri, sağladıkları faydalara bağlı olarak dört farklı gruba ayrılmıştır. İlk üç grup, HP bilgisayarınızın bakımını yapmanıza, sorunları gidermenize ve bilgisayarınızla ilgili bilgi almanıza yardımcı olan çeşitli faydalı ipuçları ve araçlar sağlar. Dördüncü grup, kendi kendinize çözemediğiniz sorunlarda destek almanıza yardımcı olur.
  • Bakım: Yazılım güncelleştirmeleri, uyarılar, ipuçları ve otomatik ayarlamalar gibi bekleyen eylemlerle ilgili bilgiler verir. HP, bu eylemlerin önerildikleri anda gerçekleştirilmelerini tavsiye eder.
  • Sorun Giderme: Bilgisayarınızdaki sorunları tanılamaya ve onarmaya yönelik bilgiler ve kaynaklar sağlar. Bu sorun giderme kaynakları, depolama aygıtları ve ses gibi kategorilere ayrılmıştır. HP, size sürekli olarak daha fazla seçenek sunmak için her kategorideki kaynaklar ve eylemler listesini düzenli olarak güncelleştirir.
  • Öğrenme: Bilgisayarınızın nasıl kullanılacağıyla ilgili ayrıntılı bilgiler sağlar. Ayrıca HP web sitesinden ücretsiz çevrimiçi dersler alabilir, bilgisayarınızda depolanan Öğrenme Merkezlerini görüntüleyebilir ve bilgisayarınızın özelliklerini görebilirsiniz.
  • Destek Alma: Sorunları kendi kendinize çözmeniz için sunulan kaynakların özetini sağlar ve ileri düzey teknik destek için HP destek temsilcileriyle iletişim kurma seçenekleri sunar.
Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın