Lisans: Ücretsiz
Boyut: 141.8 MB
Ekleyen:
Arayüz: İngilizce
Güncelleme:
Sistem:Windows
HTC Sync Manager Ekran Görüntüsü

HTC PC Suite

HTC Sync Manager, tüm medyalarınızı HTC telefonunuzla bilgisayarınızdan senkronize etmeyi kolaylaştıran, bilgisayarınız için ücretsiz bir uygulamadır. Ayrıca tüm kişilerinizi, takvim etkinliklerini, yer imlerinizi ve belgelerinizi de senkronize edebilirsiniz. Senkronize edildiğinde, bilgisayarınızdaki HTC Sync Manager ile kolayca yönetebilir ve organize edebilirsiniz. Her şey güvenle yedeklenir ve telefonunuza güncellenmeye hazır olur.

Fotoğraflarınızı ve kişisel videolarınızı albümler halinde düzenleyin. Fotoğrafları kolaylıkla kırpın veya döndürün. Veya tüm müziklerinizin keyfini tek bir yerde çıkarın. Çalma listeleri oluşturun. ITunes veya Windows Media Player müzik kitaplığını ve çalma listesini içe aktarın. Hepsi telefonunuza kolayca senkronize edilebilir.

HTC Sync Manager kişisel bilgilerinizi bilgisayarınızla telefonunuz arasında senkronize etmenizi sağlar. Otomatik senkronizasyon ile bir kez ayarlayın ve bağlandığında her zaman bilgisayarınızla telefonunuz arasında rehber, takvim ve hatta web tarayıcı yer imlerini senkronize edebilirsiniz.

HTC Sync Manager, iTunes yedekleme dosyalarını HTC telefonunuza geri yüklemeyi son derece kolaylaştırır. Birkaç basit adımda, HTC Sync Manager aracılığıyla iPhone kişilerinizi, Takvim, SMS, fotoğraflar, videolar, duvar kağıdı ve yer imlerini yeni HTC telefonunuza taşıyabilirsiniz.

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın