Lisans: Ücretsiz
Boyut: 72.4 MB
Ekleyen:
Arayüz: İngilizce
Güncelleme:
Sistem:Windows
Icewind Dale 2: Enhanced Edition Ekran Görüntüsü

Icewind Dale 2 Gelişmiş Modu

Kaynak kodu zamanla kaybolan ICEWIND DALE II'nin Gelişmiş Sürüm umudu olmadan öldüğü düşünülüyordu. O dönem sona erdi. Infinity Engine topluluğundan gelen modlayıcılar, kodlayıcılar, sanatçılar ve diğer katkıda bulunanlardan oluşan bir ekip olan Red Chimera Group, IWD2'nin oynanışını kolaylaştırmak ve yeni içerik sunmak için WeiDU kodu ve hex düzenlemeden başka bir şey olmadan IWD2'yi yeniden inşa etti.

Icewind Dale 2: Enhanced Edition, 300'den fazla büyüyü ve 800'den fazla öğeyi revize ediyor, 110'dan fazla tamamen yeni büyü, 170 yeni büyü öğesi ve 30 yeni özellik sunuyor ve hayalet Veira'dan Vrek Vileclaw'a kadar IWD2'deki birçok NPC'nin partiye katılmasına izin veriyor nehir trolü Xhaan'a, beyaz abishai ise Zack Boosenburry'ye ve örümcek bineği Aocha'ya. Daha da iyisi, IWD2EE, hızlı yağma ve önemli ölçüde daha hızlı yükleme süreleri de dahil olmak üzere yaşam kalitesinde önemli iyileştirmelere sahiptir.

Bu mod aynı zamanda birçok oyuncunun orijinal Icewind Dale 2'de yaşadığı önemli sorunları da çözüyor: Artık belirli alanları tamamlamak için sıkıcı, şifreli bulmacaları çözmenize gerek yok, Heart of Fury Modundaki düşmanlar sadece çok fazla HP'ye sahip olmak yerine ilginç şekillerde güçlendiriliyor ve oyunun ilerleyen safhalarında düşmanları öldürdüğünüzde sıfır deneyim elde etmemek için deneyim sistemini revize edebilirsiniz. IWD2EE tamamen özelleştirilebilir ve oynatıcı kurulumunu zevkine göre değiştirebilir.
Önemli Notlar: Icewind Dale 2: Enhanced Edition, indirmesi ücretsiz bir WeiDU modudur. Bu modu çalıştırabilmek için Icewind Dale 2'nin kurulu olması gerekmektedir. Bunu IWD2 oyun klasörünüze koyun ve Setup-iwd2ee.exe dosyasını çalıştırın. IWD2:EE kurulduktan sonra oyun klasörüne yeni bir başlangıç ​​programı eklenir: IWD2EE.exe.
Oyunu IWD2.exe yerine IWD2EE.exe kullanarak başlatmanız GEREKİR. Oyunu IWD2.exe'ye tıklayarak başlatırsanız, karakter oluşturma sırasında veya kayıtlı bir oyunu yüklediğinizde oyun çökecektir.
İndirdikten sonra IWD2EE.exe'yi antivirüsünüzün dışında bıraktığınızdan emin olmalısınız.
IWD2EE yalnızca tek oyunculudur. Çok oyunculu düzgün çalışmıyor. Geniş Ekran Modunu kurmayın; oyunu çökertecektir. IWD2EE kendi geniş ekran özelliğine sahiptir. Bir dizi becerinin, büyünün ve öğenin adlarının ve açıklamalarının boş olduğunu fark ederseniz, bunun nedeni oyun klasörünüzü yeniden adlandırmış olmanızdır.
Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın