Lisans: Ücretsiz
Boyut: 119.4 MB
Ekleyen:
Arayüz: Türkçe
Güncelleme:
Sistem:Windows
Windows için iCloud Ekran Görüntüsü

iCloud Masaüstü

Windows PC'ler için iCloud Denetim Masası

iCloud Denetim Masası Apple tarafından sunulan, kişilerinizi, takvimlerinizi ve yer imlerinizi iOS aygıtlarınız, Mac ve Windows PC'niz arasında otomatik olarak güncel tutmanızı kolaylaştıran ücretsiz ve Türkçe bir programdır.

Ayrıca, kablo eşzamanlamasına gerek kalmadan, iPhone, iPad veya iPod touch ile çektiğiniz fotoğrafları PC'nizdeki Resim kitaplığına kablosuz olarak ileten Fotoğraf Yayını'nı içerir.

Ayrıca Paylaşılan Fotoğraf Yayını'nı kullanarak, seçtiğiniz fotoğrafları bildirimler ve yorumlarla birlikte arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşabilirsiniz.

Önemli Notlar: iCloud için iOS 5 veya daha yeni bir sürümün yüklü olduğu bir iPhone 3Gs ya da daha yeni bir modeli; iPod touch (üçüncü nesil veya daha yeni bir modeli); iPad Pro, iPad Air veya daha yeni bir modeli; iPad veya daha yeni bir modeli ya da iPad mini veya daha yeni bir modeli; OS X Lion v10.7.5 veya daha yeni bir sürümün yüklü olduğu bir Mac bilgisayar ya da Windows 7 veya Windows 8 yüklü bir PC (mail, kişiler ve takvimlere erişim için Outlook 2007 ya da yeni bir sürümü veya güncel bir tarayıcı) gerekir. Bazı özellikler için iOS 9 ve OS X El Capitan gerekir. Bazı özellikler için Wi‑Fi bağlantısı gerekir. Bazı özellikler her ülkede kullanılamayabilir. Bazı hizmetlere erişim 10 aygıtla sınırlandırılmıştır.
Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2019 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Reklam | Logo | Bize Ulaşın