IMVU indir

3 (27 oy)
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 36.2 MB
Ekleyen:
Arayüz: Türkçe
Güncelleme:
Sistem:Windows
Virüs Tarama: 0 / 13
IMVU Ekran Görüntüsü

3D Avatarlı Sohbet Platformu

IMVU, 3D animasyon karakterleri yaratmanızı ve tüm arkadaşlarınızla sohbet etmenizi sağlayan erişilebilir ve kullanışlı iletişim uygulamasıdır.

IMVU'yu kullanmak için bir hesap gereklidir, ancak üçüncü taraf hesapları da kullanılabilir (örneğin Facebook, Yahoo, Google veya Twitter gibi). Bu kullanıcıların mutlaka yeni bir hesap oluşturmaları gerekmediği anlamına gelir.

Giriş yaptıktan sonra yepyeni bir boyut açılıyor. Aslında internet üzerinden sohbet etmeden önce bir çok özelleştirme gerektirecek bir 3D avatar oluşturmak zorundasınız. Bazı kıyafetler seçilmelidir, belki bir miktar makyaj malzemesi, bazı aksesuarlar ve çok çeşitli ürünlerde harcayabileceğiniz krediler kazanmak için komple setler.

IMVU ayrıca normal bir anlık mesajlaşma gibi bir kişi listesine de sahiptir, böylece arkadaşlar diğer favori kullanıcıların yanı sıra daha hızlı ve daha özel sohbet için eklenebilir. Etkileşimde keyif aldığınız diğer kişileri kolayca bulabilmek için son karşılaşmalar da görüntülenir.

Özetlemek gerekirse, IMVU, çok fazla boş zamanları olan ve eğlenmek isteyenler için harika bir uygulamadır, çünkü normal bir sohbetin olmasını beklemekten çok uzaktır. 
Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın