Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1 MB
Ekleyen:
Arayüz: Türkçe
Güncelleme:
Sistem:Windows
Infinity Kingdom PC BlueStacks Ekran Görüntüsü

Infinity Kingdom PC Oyunu

Infinity Kingdom, 2020 yılının Ekim ayına damgasını vuracak. Mistik cücelerin hikayesini dinlemeye hazır mısın? Yaratıcılığıyla ünlü YOUZU şirketinin çıkardığı bu oyunda, savaşlar ve efsaneler içeren bir hikayeyi keşfedeceksin.

nfinity Kingdom’da hedef, dünyanın kalbi. Ayaklanan ve kendi ordularını kuran cüceler, dünyanın mutlak sahibi olmak için geliyorlar. Gerçek zamanlı bu strateji oyununda, kendini eski çağlarda, bir savaş arenasında gibi hissedeceksin. Cücelerin ordularının bitmek bilmeyen saldırıları seni şaşkınlığa uğratacak. Bu ordular, son teknoloji silahlarla donanmış ve dünyaya hükmetmek için yanıp tutuşuyor. Cücelerle başa çıkmak için sağlam bir ordu kurman gerekiyor. Bu orduda ejderhalardan tut, kutsal ruhlara kadar birçok yardımcıyı toplaman lazım. Farklı topluluklardan, güçlü figürleri bul ve orduna dahil et.

Düşmanlarına gözdağı vermek için topraklarını genişlet ve gücünü göster. Krallığını haritadan takip et ve diğer krallıklarla kıyasla. Bu oyundaki amaçların cüceleri yenmek ve dünyanın sahibi olmak olacak. Sence de bu dünya barışçıl bir yönetimi hak etmiyor mu? Haritayı krallığının renkleriyle doldur ve dünyayı yavaş yavaş ele geçir.

Krallığının tek ihtiyacı savaşçı bir hükümdar değil. Infinity Kingdom’da tarımla ve ticaretle de uğraşabilir ve krallığını ekonomik olarak da güçlendirebilirsin. Ayrıca ishtihbarat ekibi oluşturup diğer krallıklardan haberler almayı da unutmamalısın. Savaşırken istihbarat ve işbirliği çok önemli olacak. Kendine müttefiklikler oluşturabilir ve birlik olmanın gücünden de faydalanabilirsin. Ayrıca ”Zaman Değirmeni’ni” keşfetmeyi unutma. Burada hiç ummadığın şeylerle karşılaşabilirsin. Infinity Kingdom’ı BlueStacks’le PC’de oyna ve krallığını diğerlerinden öne taşı.

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın