Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1 MB
Ekleyen:
Arayüz: Türkçe
Güncelleme:
Sistem:Windows
Mafia City PC BlueStacks Ekran Görüntüsü

Mafia City PC Oyunu

Mafia City, Yotta Game tarafından geliştirilmiş bir strateji oyunudur. BlueStacks Oyun Platformu, bu Android oyununu PC veya Mac’inizde sürükleyici bir oyun deneyimiyle oynamak için en ideal platformdur.

Yotta Game, Chief Almighty oyunuyla tanıdığımız bir stüdyo ve gerçek zamanlı strateji türüne giren Mafia City ikinci oyunları. Oynanış bakımından King of Avalon gibi fetih oyunlarını andıran Mafia City, hayali bir şehirde geçiyor ve yeraltı dünyasına en aşağıdan girip zirveye tırmanmanızı sağlıyor. Amacınız, bu yozlaşmış şehirdeki mafyanın patronu olmak: Bunun için kendinize ait bir mahalle kuracak, binalar inşa edecek, çete üyeleri eğitecek ve profesyonel suçlular istihdam edeceksiniz.

iOS ve Android için geliştirilen Mafia City, izometrik bir bakış açısından oynanıyor ve HD kalitesinde grafikler sunuyor. Oyun alanını 360 derece çevirebilmeniz mümkün, yani savaş alanına rahatça hâkim olabiliyorsunuz. Kavgacı, Atıcı ve Motorcu gibi işlerde uzman suçlular kiralayabiliyor ve gücünüzü daha da artırabiliyorsunuz: Çete üyelerinizi ve elemanlarınızı çeşitli suçlar işlemek için kullanacaksınız. İster soygun yapın ister zırhlı araçlara saldırın: Amacınız yeraltı dünyasının lideri olmak. Sadece suçluları değil, güzel kadınları da istihdam edebiliyorsunuz ve her biri farklı bir bonus sunuyor. Tüm bu mekanikleri lehinize kullanıp doğru kararlar alarak gelmiş geçmiş en büyük mafya patronu olabilecek misiniz? Güç için mücadele edin ve acımasız mafya hayatına yakından göz atın: Bol şans!

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın