Lisans: Deneme
Boyut: 207.6 MB
Ekleyen:
Arayüz: İngilizce
Güncelleme:
Sistem:Windows
MAGIX Audio Cleaning Lab MX  Ekran Görüntüsü
MAGIX Audio Cleaning Lab MX - Profesyonel ses düzenleme ve restorasyon programı MAGIX Audio Cleaning Lab MX ile favori parçalarınızı, ses kayıtlarınızı ve her tür ses dosyanızı kolay ve çabuk şekilde dijitalleştirebilir, CD ve DVD'lere aktarabilir, kolaylıkla sabit diskinize, MP3 cihazınıza ya da akıllı telefonunuza kaydedebilir, birkaç adımda arşivleyebilirsiniz! Program sizlere geniş bir yelpazede kolay kullanım olanakları ile birlikte efektif araçlar ve fonksiyonların yanı sıra düzenleme, optimizasyon ve formatlar arası düzenleme seçenekleri sunmaktadır. 

Favori müzik ve ses dosyalarını sabit disklerinize, akıllı telefonlara, CD ve DVD'lere aktarın!

Eski parçaları, plakları, kasetleri MP3 çalarınıza, telefonunuza ya da CD'ye aktarın, ister bilgisayarınızda isterseniz de arabanızdaki her tür cihazda tadını çıkarın. Birkaç tık ile özel parçalarınızı, albümlerinizi ve şahsi kayıtlarınızı kolaylıkla kaydedebilir ve eski tür medyalarda bulunan ses dosyalarını profesyonel araçlar yardımıyla dijitalleştirerek güvenle saklayabilirsiniz.

Önemli Notlar:  Program İngilizce'dir. Kurulum sonrası açılan pencerede yapılan kayıt işlemi ile 7 günlük deneme süresi 30 güne tamamlanır. Bu süre içerisinde fonksiyon kısıtlaması yoktur.

MAGIX Audio Cleaning Lab MX Videoları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın