Lisans: Deneme
Boyut: 80.4 MB
Ekleyen:
Arayüz: İngilizce
Güncelleme:
Sistem:Windows
Magix PC Check und Tuning Ekran Görüntüsü
MAGIX PC Check & Tuning 2012 - PC sistem bakımında etkili çözüm!
MAGIX PC Check & Tuning 2012, bilgisayarınızın bakım ve hızlandırmasında güvenilir bir çözümdür. Otomatik optimizasyon sistemi, sistem temelli sorunları ve zayıf noktaları tek bir adımda tespit ederek çözüm geliştirir. Aynı zamanda yazılım ve sürücüleri en güncel halinde tutan entegre güncelleme sistemi sisteminizi en stabil halde tutmanıza yardımcı olacaktır. Program bu sayede işlerinizi rahatça görmenizi sağladığı gibi, İnternet'te hızlı sörfü, bilgisayar oyunlarındaki ve multümedya uygulamarında akıcılığı da temin eder. Bu sayede birçok sorunlu sistem ilk günlerindeki hızlılığına kavuşur.

Avantajlarınız:
-Otomatik Tek Tık ile Kontrol ve Optimizasyon Ayarı -Sürücü ve Yazılım Güncellemeleri - Gerçek Zamanlı Sistem Kontrolü - Yüksek Hız Modları - Performans Kontrolü - Sabit Disk ve İnternet Verileri Temizleyicisi - Sabit Disk Defragmantasyonu - Kayıt Defteri Temizleme ve Defragmantasyon - Enerji Tasarrufu Optimizasyonu - Internet Tuning - Sistem Başlangıç Optimizasyonu - Windows Dizayn ve Ayar Optimizasyonu   Tarafsız kurumlar yaptıkları testlerde sık kullanılan PC'lerin birkaç ay içerisinde hızlarını kaybettiklerini tespit etmişlerdir. Birden çok sayıda PC sırası ile yapılan testlerde PC Check & Tuning'in, teste giren cihazlarda %300'e varan oranlarda hızlandırma yaptığı görülmüştür. Bu da neredeyse yeni bir PC hızına eşit bir düzeydir. Yeni bir donanım satın almadan önce eskisini optimize etmenizi tavsiye ederiz! Sayısız fonksiyonlardan ve kolay kullanımdan memnun kalacaksınız!

3 şekilde tasarruf edin: Zaman, Para ve Emek
Çok sayıda programın tek başlarına yapacakları birçok fonksiyonu içerisinde barındıran PC Check & Tuning size hem zamandan tasarruf sağlar, hem de sistem bakımını ve hızlandırması seçeneklerini anlaşılır arayüzü ile tek bir program altında toplar! Daha fazla hız, daha az sorun, kesintisiz yükesek performans ve düzenli güncellemeler için MAGIX PC Check & Tuning 2012. Deneyin ve farkı görün!
Önemli Notlar: Programin Türkçe sürümü henüz mevcut değildir. Üstteki bağlantı İngilizce sürümü içindir. Deneme süresi ilk olarak 7 gündür. Sisteme ücretsiz kayıt olarak programı 30 gün süresince kullanabilirsiniz.
Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın