Lisans: Ücretsiz
Boyut: 80 KB
Ekleyen:
Arayüz: Türkçe
Güncelleme:
Sistem:Windows
Masaüstü Radyo Dinleme Programı Ekran Görüntüsü
İnternet bağlantısı ve bilgisayarınızın olduğu her yerde dinleyebileceğiniz bir masaüstü radyo dinleme programı. Masaüstü radyo dinleme programı ile birlikte sizlere sunulan istek hattı sayesinde, hiç bir internet sitesine girmeye; ya da sms ücreti vermeye gereksinim duymadan, istediğiniz şarkıyı yayındaki DJ'e ulaştırarak, dinleme şansına sahip olabilirsiniz.
7 gün 24 saat boyunca kesintisiz radyo yayını için, masaüstü radyo dinleme programına sahip olmanız yeterli olacaktır.

Masaüstü Radyo Dinleme Programı, size kesintisiz canlı radyo dinleme olanağını, hiç bir siteye giriş yapmadan sağlamasının yanında, istediğiniz şarkıları yayındaki DJ'e ulaştırabilme inkanını da tanır. Kısacası, siz bilgisayarı açtığınız anda radyo dinlemeye, masaüstü radyo dinleme programı ile başlayabilir ve bilgisayarınızı kapatana kadar da devam edebilirsiniz.

Kesintisiz canlı radyo dinlemek sizin bilgisayarınızı hiç bir şekilde yormayacağı gibi, programın bilgisayarınızda kaplamış olduğu yer de çok azdır. Sizlere bu avantajları sağlayabilmek adına masaüstü radyo dinleme programının güncellemesi çok yakın zamanda gerçekleştirilmiştir.

Radyo dinleme programını kullanabilmek için bilgisayarınızda internet bağlantısı ve FrameWork 4.0 ve sonraki sürümleri hariç hiç bir şeye ihtiyacınız bulunmuyor. Programın kullanımı ise oldukça basit; öyle ki, kuruluma bile ihtiyacınız yok. Yapmanız gereken tek şey programı Zip dosyasından çıkartıp, içerisinde bulunan TR Radyo'yu masaüstüne almak kadar basit. Sonrasında ise sadece bir çift tıklamaya ihtiyacınız var.

TR Radyo'dan keyifli dinlemeler
Gereklilikler: Framework 4.0 ve üstü
Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın