Lisans: Demo
Boyut: 4.9 MB
Ekleyen:
Arayüz: Türkçe
Güncelleme:
Sistem:Windows
Virüs Tarama: 0 / 15
Movavi Video Converter Ekran Görüntüsü

Yeniden tasarlanmış, hızlandırılmış ve yeni bir dönüştürme motoruyla desteklenmiş sürüm
Video ve müzik dosyalarını hemen hemen tüm biçimlerde dönüştürün. Dosyaları mobil aygıtınızda oynatılabilecek şekilde ayarlayın. Videolarınızı orijinal bit hızını ve çözünürlüğü koruyan akıllı önceden tanımlı önayar sayesinde mümkün olan en iyi kalitede kaydedebilirsiniz. 

Yeniden kodlama olmadan anında video kırpma özelliğine sahip, 79 kata kadar daha hızlı SuperSpeed dönüştürmeyi deneyimleyin. En son Intel HD Grafikleri teknolojisine sahipseniz dönüştürme işlemi daha da hızlı gerçekleşir.
Çoklu kanal ses desteği, manüel biçim ayarları, DVD kopyalama, Akıllı Ekrana Sığdırma özelliğiyle video yeniden boyutlandırma, düzenleme araçları ve sorunsuz iTunes, YouTube ve Facebook entegrasyonu gibi gelişmiş özelliklere sahip sezgisel program arayüzü.
GERÇEK toplu dönüştürmeyi deneyin: Artık birden fazla dosya hiç olmadığı kadar katbekat hızlı işleniyor! 

Video, ses ve DVD'leri dönüştürün
Desteklenmeyen dosya biçimlerine son. Multimedya biçimleri ve codec dizisi için 180'i aşkın önayardan yararlanabilirsiniz: HD video, DVD, Flash, HTML5 ve ihtiyacınız olan tüm dosya türleri: AVI, MP4, 3GP, FLV, MPEG, MPEG-TS, MKV, WMV, SWF, ASF, WebM, OGV, RM, WTV. Ses formatları arasında dönüştürün: MP3, FLAC, WMA, OGG, ve daha fazlası. 4K Ultra HD video sıkıştırın. İlave codec gerektirmez!

Mobil aygıtlarda oynatmak için dönüştürün
Bilgisayarınız ve mobil aygıtlar arasında sınır tanımaz. Videolarınızı iPad, iPod, iPhone, Nokia, HTC, LG, Motorola, Samsung Galaxy akıllı telefon ve tabletleri, Android aygıtları, Sony PSP, Google Nexus, Xbox 360 ve daha fazla aygıt için kaydedin. Ayrıca, en son iPhone 5C ve 5S, Amazon Kindle Fire serisi, Samsung Galaxy S III ve Galaxy Note, HTC One X, Sony Xperia S, PlayStation Vita ve daha nice aygıt modeli için yeni önayarlar ekledik

Akıllı önayarlarla maksimum kalite ve rahatlık
Video oynatmak için en son akıllı telefon ve tablet modelleri de dâhil olmak üzere tercih ettiğiniz aygıtı seçerek Dönüştür öğesine tıklamanız yeterlidir. İdeal ayarlara sahip biçim ve mobil aygıtlar için güncellenen önceden tanımlı önayarlar, çıktı dosyasının mümkün olan en yüksek kalitede olmasını sağlayarak orijinal çözünürlük, en-boy oranı, kare hızı ve diğer parametreleri otomatik olarak korumak üzere tasarlanmıştır. Ayrıca, yeni kullanımı kolay önayar menüsü, hangi biçimlerin SuperSpeed dönüştürme özelliğiyle uyumlu olduğunu gösterir.

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın