Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1 MB
Ekleyen:
Arayüz: Türkçe
Güncelleme:
Sistem:Windows
Mythic Heroes: Idle RPG PC BlueStacks Ekran Görüntüsü

Mythic Heroes: Idle RPG PC Oyunu

Mythic Heroes: Idle RPG, video ve oyun geliştirme şirketi olan IGG.com tarafından geliştirilmiş rol türü bir oyun. BlueStacks Oyun Platformu, bu Android oyununu PC veya MAC’inizde sürükleyici bir oyun deneyimiyle oynamak için en ideal platformdur. Mythic Heroes: Idle RPG PC’ye indir!

Selam maceracı, karanlık güçlerin kaderini değiştirdiği dünyaya hoş geldin! Yüzleşmen gereken karanlık ve kaotik bir dünya var ama korkma, yalnız değilsin. Kendi elit takımını oluşturabilir, farklı kültürlerden eşsiz tanrılar ve kahramanları kullanarak durdurulamaz bir ordu haline gelebilirsin. Her birinin açığa çıkmayı bekleyen yeteneklerini geliştirebilir, ikonik silahlarının kilidini açabilir ve onları destansı savaşlara daha hazır hale getirebilirsiniz!

Her savaşa aktif olarak katılabilir ve hikayenizde etkin rol oynayabilirsiniz. Farklı türlerdeki kahramanları karıştırıp ve eşleştirip efsanevi silahlar elde edebilirsiniz. Dünyanın her yerinden yeni arkadaşlar bulma ve ittifaklar kurma şansı sizi bekliyor. Global sunucu sohbetini en iyi şekilde deneyimleyin. İsterseniz kendi birliğinizi kurabilir ve insanları birliğiniz altında toplayabilirsiniz. Titanları ve tanrıları alt etmek için birlikte çalışın ve arenada dostane bir şekilde birbirinize meydan okuyun!

10 eşsiz ve büyüleyici kıta, hikayeleri ve binlerce yıllık geçmişleriyle seni bekliyor. Hikayeye dahil olmak için daha fazla bekleme. BlueStacks ile Mythic Heroes: Idle RPG PC’de Oyna!

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın