NetPaylas indir

4 (8 oy)
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 2.2 MB
Ekleyen:
Arayüz:
Güncelleme:
Sistem:Windows
NetPaylas Ekran Görüntüsü

NetPaylas temel olarak Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar için geliştirilmiş bir ağ paylaşma aracıdır. Program kablosuz bağlantı özelliğine sahip bilgisayarlar üzerinde internet paylaşımı yapmaya imkan sağlamak üzere tasarlanmış.

Bu kategoride ne yazık ki çok fazla seçenek mevcut değil ve sunulan diğer programların da bazı problemleri bulunmakta. NetPaylas bu kategorideki boşluğu gidermek adına kapsamlı ve güvenilir özelliklerle donatılmış olup, kullanıcılara en iyi hizmeti vermek üzere tasarlanmıştır.

Kolay kullanım özelliklerinin yanı sıra güvenlikten de ödün vermeyen programda sade ve anlaşılır bir arayüz kullanılmış. Programın en fazla öne çıkan özelliklerinden biri de Türkçe dil desteği sunması. Bu sayede karmaşık İngilizce terimlere ihtiyaç duymadan işinizi tamamlayabilirsiniz. Elbette tercihinizi İngilizce'den yana da kullanma şansına sahipsiniz.

Programı kullanarak internet paylaşmak bir dizi basit işleme dayanıyor. Öncelikle paylaşacağınız ağa bir isim atamalı ve güvenlik için bunu bir şifre ile desteklemelisiniz. Bu aşamadan sonra bilgisayarınızı internet erişim noktası olarak kullanmanız mümkün. Sağ altta yer alan butonu kullanarak ağınıza bağlanan bilgisayarları veya mobil cihazları görme şansına sahipsiniz.

Önemli Notlar: Yazılım windows ortamında internet paylaşımı işlemi görür.XP SP3/Vista/Win7/Win8* XP kategorisinde sadece sp3 ortamında çalışmaktadır.
Gereklilikler: .Net Framework 4

NetPaylas Videoları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın