Lisans: Deneme
Boyut: 9.5 MB
Ekleyen:
Arayüz: Türkçe
Güncelleme:
Sistem:Windows
Oto Servis Takip Ekran Görüntüsü

Oto Servis Takip 2.0 Pro programı otomobil, motorsiklet veya her türlü ulaşım araçlarına sunulan bakım ve onarım hizmetlerini takip edebilirsiniz. Müşterinizin aracına hangi parça takılmış, hangi onarımlar yapılmış kayıt edebilirsiniz. Müşteriniz aracına neler yapıldığını görmek istediği takdirde tek bir tuşa basarak ayrıntıları ile birlikte ekstre verebilirsiniz.

Oto Servis Takip 2.0 Pro ile ayrıca tedarikçi ile aranızdaki hesapları da takip edebilirsiniz. Aynı zamanda yedek parça alış verişi yaptığınız diğer firmaları da ekleyerek bu alış verişleri farklı bir yerde tutmanıza gerek kalmaz.

Otomatik hatırlatmalar sayesinde müşterinizin vadeli borçları ve sizin tedarikçilere yapacak olduğunuz ödemeleri zamanı geldiğinde size hatırlatır.

Yedekleme modülü sayesinde bilgilerinizi istediğiniz zaman istediğiniz yere yedek alabilirsiniz.

Güncelleme desteği ile programınız yenilenir, en ufak hata zaman kaybı olmadan giderilir. Müşteriler tarafından gelen talepler doğrultusunda ek özellikler gelebilir. Üstelik bütün bu güncellemeler ücretsizdir.  

Lisans ücreti 1 defa ödenir. Yıllık ücretli değildir. Program asla belirli bir zaman sonra kapanmaz. Bilgisayar değişikliği veya format atılma durumunda lisans tekrar gerekli olur. Satıcı ile iletişime geçerek ücretsiz olarak tekrar lisans alınabilir. Lisans ücretini öğrenmek ve program hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen programın hakkında bölümünde yer alan iletişim bilgilerinden irtibata geçiniz.

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın