Lisans: Ücretsiz
Boyut: 571.8 MB
Ekleyen:
Arayüz: İngilizce
Güncelleme:
Sistem:Windows
Eclipse Papyrus Ekran Görüntüsü

Endüstriyel Modelleme Aracı Platformu

Papyrus, en son teknolojilere ve standartlara dayanan ve çeşitli diyagram türleri için destek sağlayan tam özellikli bir modelleme ortamıdır.

Eclipse kullanılarak oluşturulmuş olan Papyrus, model tabanlı simülasyonlar, testler ve analiz çalıştırmak için tam işlevli bir ortam oluşturmak için birlikte çalışan çeşitli araçlar ve seçenekler eklerken Eclipse IDE'nin tanıdık görünümünü koruyan sağlam bir diyagram modelleyicisini sunar.

Arayüz, iyi yapılandırılmış ve akıllıca tasarlanmış, kullanıcıların birden fazla diyagramla aynı anda çalışmasını sağlayan bir proje ve model gezgini, sekme tabanlı yerleşim ve ihtiyaç duyulan tüm araçları içeren bir palet bölümü içeren bir çalışma alanı sağlıyor.

Çok yönlülük sağlamak için böyle bir uygulamanın farklı yazılım mühendisliği alanlarının gereksinimlerini karşılaması gerektiği için, Papyrus'un her alanı tamamen özelleştirilebilir. Basit sürükleme ve bırakma eylemleriyle, varsayılan düzen değiştirilebilir ve istenilen şekilde bir çalışma ortamı yaratılabilir. 

Eclipse Papyrus Videoları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın