Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1 MB
Ekleyen:
Arayüz: Türkçe
Güncelleme:
Sistem:Windows
Pasha Fencer PC BlueStacks Ekran Görüntüsü

Pasha Fencer PC Oyunu

Pasha Fencer 4339en game tarafından geliştirilmiş bir aksiyon rol yapma oyunudur. BlueStacks Oyun Platformu, bu Android oyununu PC veya Mac’inizde sürükleyici bir oyun deneyimiyle oynamak için en ideal platformdur.

Bu stüdyoyu Crasher: Origin ve Mega Heroes oyunlarıyla tanıyoruz. Bu başarılı ARPG’leri oynayıp beğendiyseniz, size iyi bir haberimiz var: Aynı deneyimi farklı bir dünyada yeniden yaşayabilirsiniz. Pasha Fencer, modern bir aksiyon rol yapma oyunu ve dünya genelinde 50 milyondan fazla kişi tarafından oynanıyor. Bu bir dikey ARPG, yani cep telefonunda oynuyorsanız, cihazınızı yana çevirmeniz gerekmiyor. Android ve iOS için geliştirilen Pasha Fencer, bir ARPG oyunundan bekleyebileceğiniz her şeyi içeriyor. Farklı kahraman sınıflarının her biri kendine özgü bir oynanış ve sayısız yetenek sunuyor. Binlerce düşmana meydan okumalı ve kadim kötülüğe karşı savaşarak bu büyülü dünyaya barışı yeniden getirmelisiniz.

Üstelik tüm bunları tek başınıza yapmak zorunda değilsiniz. Pasha Fencer, hem arkadaşlarınızla birlikte oynama fırsatı tanıyor ve hem de bir İttifak’a katılarak diğer oyuncularla birlikte güçlü düşmanlara meydan okumanızı sağlıyor.

Çevrimdışı deneyim puanı kazanma özelliği sayesinde, güçlü bir kahraman elde etmek için saatler boyunca ara vermeden oynamak zorunda değilsiniz. Siz oynamıyorken bile, kahramanlarınız XP kazanmaya ve seviye atlamaya devam ediyor. Üstelik onları dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz: Görkemli kostümler, havalı binekler ve şirin evcil hayvanlar, her kahramanın kendine özgü bir görünüm elde etmesini sağlıyor. Doğu kültürlerinden esinlenen modern ve yeni bir ARPG oynamak istiyorsanız, Pasha Fencer en iyi seçeneklerden biri olacaktır. Kılıcınızı kuşanın ve kötülüğe meydan okumaya hazırlanın!

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın