PhotoGrok indir

3 (12 oy)
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 13.6 MB
Ekleyen:
Arayüz: İngilizce
Güncelleme:
Sistem:Windows
Virüs Tarama: 0 / 14
PhotoGrok Ekran Görüntüsü

Fotoğraf Görüntülme, Arama ve Sınıflandırma Programı

PhotoGrok, Exif verilerini kullanarak görüntüleri kolayca aramanıza ve meta verilerini kullanarak kategorilere ayırmanıza olanak veren güçlü ve kullanıcı dostu bir yazılım uygulamasıdır.

Bir fotoğraf koleksiyonunun oluşturulması ve yönetilmesi, özellikle çok sayıda resim söz konusu olduğunda göründüğü kadar basit değildir. Bununla birlikte, doğru araçları kullanarak, herkes albümleri bir araya getirebilir ve görüntüleri çeşitli kriterlere göre sıralayabilir.

Bu tür görevlerin üstesinden gelebilecek özel araçlar arasında, PhotoGrok biraz farklı bir yaklaşım kullanır. Daha kesin olarak, bu özel uygulama, seçtiğiniz her bir görüntüdeki meta verilere uygun olarak seçtiğiniz bir veya daha fazla klasördeki resimleri düzenler.

Güzel ve temiz bir arayüzle, bu program tüm kullanıcıların birkaç tıklamayla bir fotoğraf koleksiyonu oluşturmasını mümkün kılar. Yapılması gereken ilk şey, PhotoGrok tarafından ele alınan dizinleri belirtmek ve alt klasörlerin de işleme dahil edilip edilmeyeceğine karar vermektir.
Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın