Lisans: Ücretsiz
Boyut: 174.4 MB
Ekleyen:
Arayüz: İngilizce
Güncelleme:
Sistem:Windows
Virüs Tarama: 0 / 12
PlayMemories Home Ekran Görüntüsü

Fotoğraflar, filmler ve daha fazlası

Birçok kişi dijital fotoğraflarını ve filmlerini bilgisayarlarında saklıyor ancak düzenlemek ve paylaşmak için genelde farklı programlar kullanmak zorunda kalıyor. PlayMemories Home ile 3D fotoğraf ve videolar dahil, tüm bu işlemleri bilgisayarınızda, tek bir yerden yapabilirsiniz.

Fotoğraflarınızı haritaya yerleştirin
Küçük resimler artık sıkıntı veriyor, değil mi? Dünyanın dört bir yanında çektiğiniz fotoğraf ve filmlere hayat verin, Harita Görünümü* ile nerede ve Takvim Görünümü ile ne zaman çekildiklerini kolayca görün. Bilgisayarınızın başında dünyayı gezin, örneğin Arjantin'de ailenizle birlikte geçirdiğiniz son tatilin fotoğraflarını veya yılbaşı partinizin fotoğraflarını harita üzerinde görün. Sabit disk, internet veya fotoğraf makineniz, PlayMemories Home'da fotoğraflarınızı sakladığınız yeri kolayca görebilirsiniz.
* GPS özellikli fotoğraf makinesi ve internet bağlantısı gerekir

Sezgisel düzenleme araçlarıyla fotoğraflarınıza tam istediğiniz görünümü verin
Bazen fotoğraflar tam istediğiniz gibi çıkmayabilir veya fotoğraflarınız üzerinde bazı rötuşlar yapmak isteyebilirsiniz. PlayMemories Home'da fotoğraf ve filmleri (3D dahil) kolayca kesebilir, sıkıştırabilir ve düzenleyebilirsiniz. Cybershot, NEX fotoğraf makinenizi α veya Handycam video kameranızı bağlayın ve fotoğraflarınızı kolayca biçimlendirin ve düzenleyin.

Fotoğraflarınızı dünyanın dört bir yanına gönderin
Şimdi ne yapacağınız size kalmış. Dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlarınızın ve akrabalarınızın görebilmesi için Facebook veya YouTube sitesine yükleyebilir ya da fotoğraflarınızı ve videolarınızı sonsuza kadar saklamak için bir Blu-ray Disc, DVD veya CD'ye yazdırabilirsiniz.

PlayMemories Home Videoları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın