Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1 MB
Ekleyen:
Arayüz: İngilizce
Güncelleme:
Sistem:Windows
Shelter War PC BlueStacks Ekran Görüntüsü

Shelter War PC Oyunu

Nükleer felaketler, zombiler, hayatta kalmaya çalışan insanlar, kıyamet sonrası yok olmuş bir dünya: Bu “keyifli” temalar, Royal Ark oyun stüdyosunun uzmanlık alanına giriyor. Şimdiye dek geliştirdikleri üç oyun var: Dawn of Zombies, Zombie Arena ve Zombies: Shooting.

Bu stüdyo zombileri çok seviyor! Shelter War ile hedeflerini yükseltiyor ve hayatta kalma mücadelesini daha büyük bir ölçekte vermemizi sağlıyorlar. Üstelik takip edebileceğiniz bir hikâye de mevcut: Kıyamet sonrası bir dünyada sığınakta hayatta kalmayı başarmış nadir insanlardan birisiniz ve dışarıda devasa bir zombi ordusu ile saldırgan çeteler sizi bekliyor. Bunlarla mücadele edip kendi şehrinizi inşa etmeye ve uygarlığı yeniden başlatmaya hazır mısınız?

Zombi ve hayatta kalma temalı bu aksiyon oyunu, iOS ve Android için geliştirilmiş. Cell shade tekniğinin kullanıldığı etkileyici grafikler sunuyor. İşe sığınağınızı büyütüp yükseltmekle başlıyorsunuz ancak hikâye ilerledikçe bir şehir inşa etmeniz de isteniyor. Hem birinci şahıs (FPS) hem de üçüncü şahıs (TPS) görüş açıları kullanılıyor. Sığınağınıza dilediğiniz kişiyi kabul etmekte özgürsünüz ve onları eğitmeniz de mümkün: Bazılarını askeri amaçlar, bazılarını da kaynak toplamak için eğitebilirsiniz.

Hayatta kalan tek kişinin siz olmadığını da unutmayın: Dışarıdaki zombilere ve çetelere ek olarak, sığınağı olan diğer oyunculara karşı da mücadele etmeniz (veya onlarla ortaklık kurmanız) gerekiyor. Zombi kıyametinin gerçekleştiği bir dünyada sağ kalmaya ve uygarlığı bir kez daha inşa etmeye hazır mısınız?

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın