Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1 MB
Ekleyen:
Arayüz: Türkçe
Güncelleme:
Sistem:Windows
Shop Titans PC BlueStacks Ekran Görüntüsü

Shop Titans PC Oyunu

Shop Titans: Tasarım ve Ticaret’de, sevimli bir orta çağ kasabasındasın. Her orta çağ kasabası gibi, senin kasaban da belalardan kurtulmuyor. Kasabanın ustası olarak, savaşçılara ihtiyaç duydukları tüm aletleri sağlamak senin görevin. Elinden gelen en iyi şekilde çalış ve kasabanı kurtar. Daha önce hiç görülmemiş zırh ve kılıçlar üret. Yeni silahlar yap ve savaşçı ordusunu donat. Diğer ustalardan destek alarak ürünlerini çeşitlendir. Kendi dükkanını aç ve onu dizayn et. Ürünlerini diz, ilgi çekici bir dükkana sahip olduğundan emin ol.

Dükkan sahibi olarak kendi imajına da dikkat etmeyi unutma. Shop Titans, görüntünü kişiselleştirmen için birçok seçenek sunuyor. Sayısız kıyafet ve görünüm seçeneğinden dilediğini kullan, ilgi çekici bir görünüme sahip ol. Dükkanını açmadan önce bilge Omen’ı takip et ve gerçek bir usta olmanın inceliklerini öğren. Dükkanını nasıl işletmen gerektiğini öğrendikten sonra macerana başla. Shop Titans’de, başarılı olmanın tek sırrı iyi bir savaş ekipmanı üreticisi olmak değil. Muhasebe kayıtlarını incele ve gelir giderlerini iyi takip et. Ürünerini mümkün olduğunca en yüksek fiyatla sattığından emin ol. Takasları kaçırma ve ürünlerini, süper ürünlerle takas et. Shop Titans, orta çağ ve ticaret deneyimini bir arada sunan, eğlenceli bir oyun. Bu oyunu, BlueStacks’le birleştir ve orta çağın en iyi usta tüccarı sen ol.

Tüm bunları yaparken, efsanevi kahramanlar toplayıp geliştirdiğinden emin ol. Her kahraman ve savaş için özel ekipmanlar tasarla. Boss’larla ve diğer yaratıklarla savaşabilecek kahramanlar yetiştir. Global oyuncularla iş yap ve ürünlerini tüm dünyaya sat. Dükkanını durmadan geliştir ve hep en gözde dükkan olarak kaldığından emin ol.

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın