Lisans: Deneme
Boyut: 13.1 MB
Ekleyen:
Arayüz: Türkçe
Güncelleme:
Sistem:Windows
SILVER .NET - Online Müşteri Takip Stok Programı Ekran Görüntüsü

"Online Müşteri Takip Programı" sayesinde tüm müşteri alış-satış-stok bilgileriniz bulutta olacak, 7/24 internetin olduğu her yerden kolayca takip edebileceksiniz. Üstelik bilgisayar sınırlaması olmadan istediğiniz kadar cihaz ile aynı anda
alış, satış, tahsilat veya raporlama yapabilirsiniz.
Toplu SMS veya Mail modülü sayesinde müşterilerinize bildirim gönderebilirsiniz.
Fatura kesebilir, Teklif hazırlayabilir ve kendi belirlediğiniz şifre ile programa giriş sağlayarak güvenliğinizi de üst seviyeye taşımış olacaksınız.
Programa tanımladığınız kullanıcılara istediğiniz yetkileri verebilirsiniz.
Örnek; AHMET, satış yapabilir ama tahsilat yapamaz, SMS gönderebilir ama E-posta gönderemez, müşteri ekleyebilir ama müşteri silemez gibi yetkiler verebilirsiniz.
Sahadaki elemanlarınız satış yapsın, tahsilat yapsın siz evden, işten yada hareket halinde iken bütün bu işlemleri anlık olarak 7/24 Online görün ve raporlayın!

Artık sizinde işletmenizi dijitalleştirme zamanınız gelmedi mi?

Ofise, işyerine bağımlı olmaktan bıkmadınız mı? Bir kaç satışın yada tahsilatın yapılıp yapılmadığını öğrenmek için onca yolu gidip zaman ve para harcamanıza gerek yok, internetin olduğu her yerden satış ve tahsilatlarınız bir tık kadar yakındır.

Tüm modüller herkesin anlayabileceği kadar basite indirgendiğinden kullanımı çok kolaydır, arayüz basit ve anlaşılır olarak tasarlanmıştır.

Teknik bilgi gerektirmez, binlerce dolarlık server maliyetleri gerektirmez, IT danışmanlığı için eleman bulundurmanız gerekmez, kurulum maliyeti gerektirmez.

Bulut tabanlı olduğu için güvenlidir. Bilgisayarınız çöksede, çalınsada, bozulsada bilgileriniz hep aynı yerdedir. Başka bilgisayara kurun ve devam edin hepsi bu kadar...

Web tarayıcılarında olduğu gibi virüs bulaşıp, bilgilerinizin hacklenme durumu gibi bir problem yaşamazsınız. Program kapalı sistem olduğundan asla hacklenmezsiniz. Bu nedenle verilerinizin güvenliği üst seviyededir.

Küçük ve Orta Ölçekli tüm işletmeler rahatlıkla kullanabilir!

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın