Smadav indir

3 (13 oy)
Lisans: Demo
Boyut: 1.6 MB
Ekleyen:
Arayüz: İngilizce
Güncelleme:
Sistem:Windows
Virüs Tarama: 2 / 16
Smadav Ekran Görüntüsü

Antivirüs Yardımcı Yazılımı

Smadav, tek başına kullanılabilecek bir antivirüs değil bir antivirüs yazılımına destek verebilmek için birlikte çalışabilen bir zararlı yazılım bulma aracıdır. PC'nizde başka bir antivirüs ile birlikte kurulabilir ve çalıştırılabilir. Smadav, kendi tekniğini kullanarak (davranış, sezgisel ve beyaz listeleme) PC'nizdeki güvenliği geliştiren virüs bulgulamasını ve temizlenmesini sağlar.

USB Flashdisk virüs yayılımı için en çok kullanılan ortamlardan biridir. Smadav, virüsün yayılmasını ve USB Flashdisk'in bulaşmasını önlemek için kendi teknolojisini kullanıyor. Smadav, virüs veritabanında olmasa bile USB'de birçok yeni bilinmeyen virüsü algılayabilir. Sadece koruma için değil, Smadav ayrıca USB Flashdisk'i virüsten temizlemenize ve USB Flashdisk'de gizli / virüs bulaşmış dosyayı geri yüklemenize yardımcı olabilir.

Smadav yalnızca bilgisayar kaynaklarınızın küçük bir kısmını kullanıyor. Smadav çoğu zaman yalnızca çok küçük bellek (5 MB'ın altında) ve CPU kullanımı (% 1'in altında) kullanıyor. Bu çok az kaynak kullanımı ile Smadav bilgisayarınızı yavaşlatmaz. 
Önemli Notlar: Demo sürümü, otomatik güncellemelere, istisna listesinin oluşturulmasına, temanın renk değişikliğine, arayüzün maksimize edilmesine / yeniden boyutlandırılmasına ve bir yönetici şifresi ayarlamanıza izin vermez ve kâr elde etmek için kullanılamaz. Tüm bu sınırlamaları kaldırmak için Pro sürümünü satın almanız gerekir.
Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın