Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1 MB
Ekleyen:
Arayüz: İngilizce
Güncelleme:
Sistem:Windows
Star Conflict Heroes 3D RPG Online BlueStacks Ekran Görüntüsü

Star Conflict Heroes 3D RPG Online, video ve oyun geliştirme şirketi olan Gaijin Distribution KFT tarafından geliştirilmiş rol türü bir oyun. BlueStacks Oyun Platformu, bu Android oyununu PC veya MAC’inizde sürükleyici bir oyun deneyimiyle oynamak için en ideal platformdur. Star Conflict Heroes 3D RPG Online PC’ye indir!

Bilim kurgu, rol ve aksiyon öğelerinin bir uzay macerasında harmanlanmış olduğu oyunda zengin ve uçsuz bucaksız evreni keşfetmeye hemen başlayın. Filonuzu oluşturun, genişletin ve en iyi şekilde yöneterek tüm düşmanlarınızla savaşın. Nefes kesici gerçek zamanlı taktik savaşlarda korsanlar, uzaylılar ve oyuncularla mücadele etmeniz gerekiyor. Uzay macerasına hazır mısınız?

Durdurulamaz bir armada oluşturmak sizin elinizde. Elliden fazla farklı seçenek ile yıldız gemilerini seçebilir ve eşsiz bir filo kurabilirsiniz. Savaşta ele geçireceğiniz son derece nadir bulunan ganimetler ile gemilerinizi geliştirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlik kurabileceğinizi ve diğer klanlarla rekabet edebileceğinizi hatta özel etkinliklere katılabileceğinizi aklınızdan çıkarmayın. Hükmedebileceğiniz koca bir evren sizi bekliyor!

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın