Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1 MB
Ekleyen:
Arayüz: Türkçe
Güncelleme:
Sistem:Windows
State of Survival: The Zombie Apocalypse PC BlueStacks Ekran Görüntüsü

State of Survival: The Zombie Apocalypse PC Oyunu

State of Survival: The Zombie Apocalypse, video ve oyun geliştirme şirketi olan KingsGroup Holdings tarafından geliştirilip piyasaya sürülmüş strateji türü bir oyun. BlueStacks Oyun Platformu, bu Android oyununu PC veya MAC’inizde sürükleyici bir oyun deneyimiyle oynamak için en ideal platformdur.

Felaketle yüzleşmeye hazır olun. Tüm dünyayı etkisi altına alan ölümcül salgının ortaya çıkışının ardından altı ay geçti. Kaos, korku, ölüm ve yalnızlıkla dolu altı ay. İnsanlığın neredeyse tamamı hayata veda etti ancak sen başaranlar arasındasın. Başarını sürdürüp hayatta kalmaya devam edebilecek misin?

İnsanlığın ikinci çağına hoş geldin. Enfeksiyon tüm dünyayı sararak medeniyeti de beraberinde götürdü. Elinden ne geliyorsa yap ve tehlikeli ama fırsatlarla dolu dünyada hayatta kal. Muazzam bir güce sahip olabilirsin ancak önce onu elde edebilecek kadar cesur olduğunu göstermelisin!

Arkadaşlar edinebilir ve onlarla beraber savaşabilirsin. Sığınaklar oluşturabilir ve felaket sonrası oluşturacağın gücünün temellerini atabilirsin. Sayını ve gücünü arttırmak için hayatta kalanları kurtar, savaşta seninle olmaları için birlik oluştur. İnsanlığın düzene girmesi için kuralları baştan yaz!

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın