Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1 MB
Ekleyen:
Arayüz: İngilizce
Güncelleme:
Sistem:Windows
The Grand Mafia PC BlueStacks Ekran Görüntüsü

The Grand Mafia PC Oyunu

The Grand Mafia, YottaGame şirketi tarafından geliştirilmiş bir strateji oyunudur. BlueStacks Oyun Platformu, bu Android oyununu PC veya MAC’inizde sürükleyici bir oyun deneyimiyle oynamak için en ideal platformdur. Daha önce oldukça ilgi gören ve popüler olan Mafia City oyununu piyasaya sürmüş bu şirketin, aynı temada farklı bir oyunla karşımıza çıkması oyun severleri heyecanlandırmışa benziyor.

The Grand Mafia strateji oyunu, geliştiriciler tarafından Android ve iOS platformlarında piyasaya sürülmüş. The Grand Mafia’da, kendinizi bir güç kapma savaşının içerisinde buluyorsunuz. Onlara kimin patron olduğunu gösterme zamanı geldi! Paranızı ve insan gücünüzü geliştirmek ilk hedefinizdir. Arkanızı kollaması için tetikçiler ve farklı türden elemanları işe alın. Ekibinizi güçlendirerek görevleri tamamlamalısınız.

Tek başına kaba kuvvet yeterli değildir. Çevrenizin gelirini ve kaynaklarını geliştirmeniz gerekiyor. BlueStacks uygulamasını kullanarak PC’de The Grand Mafia’yı maksimum verim ve keyifle oynayabilirsiniz. Gelir sağlayan veya mürettebatınızın becerilerini ve donanımını geliştiren yapılar inşa edin. Rakipler malikanenize baskın yapmaya başladığında hücum ve savunma için onlara ihtiyacınız olacak!

Mafya imparatorluğunuzun giderek büyümesi için size yardımcı olacak danışmanlar ve asistanları ekibinize dahil edebilirsiniz. Bölgenizde bonuslar ve ödüller veren mini oyunlar oynayın. İşletmeleri devralın, koruma sağlayın, kumarhanelerde şansınızı deneyin veya ünlülerle çıkın. Bu oyunda gerçekleştirebileceğiniz seçeneklerin neredeyse sonu yok! BlueStacks uygulamasıyla The Grand Mafia’yı PC’de oynayın ve rakip patronlara karşı avantaj sağlayın! Gerçek Baba olabilecek misin? The Grand Mafia indirin ve BlueStacks ile şehre hakim olun!

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın