TOWeb indir

4 (25 oy)
Lisans: Demo
Boyut: 124.4 MB
Ekleyen:
Arayüz: İngilizce
Güncelleme:
Sistem:Windows
Virüs Tarama: 0 / 15
TOWeb Ekran Görüntüsü

Web Sitesi Tasarım Programı

TOWeb programıyla kendinize yada şirketinize 5 adımda şık ve pratik web sitesi yapma imkanı buluyorsunuz..TOWeb programıyla HTML ve imaj editleme programları kullanmanıza gerek kalmıyor..TOWeb programıyla albümler,kataloglar,videolar hatta e-satış alışveriş sepeti bile hazırlayabiliyorsunuz..

Adım 1 : Web sitenize başlayın Kendi web sitesini yaratmak için bir başlık ve sitenizi yapmak istediğiniz konuda bir tema seçmeniz gerekiyor..
Adım 2 : Sitenizin grafik temasını yaratın TOWeb programı sayesinde grafik dizayn tasarlamakla uğraşmayacaksınız..İstediğiniz rengi temalar üzerinde hemen uygulayabilirsiniz..
Adım 3 : Başlıklarınızı istediğiniz bilgiler ile doldurun Temanız yaratıldı ve artık sıra bilgi girişine geldi..İstediğiniz başlıklarla istediğiniz türde veri girebilirsiniz..
Adım 4 : Websitenizin opsiyonlarını değiştirin İhtiyacınız olan ayarları çok kolay bir şekilde değiştirin. Alışveriş özellikleri ve hatta arama motoru bile ekleyebilirsiniz.
Adım 5 : Sitenizi internet üzerinde yayınlayın Son adımda TOWeb ile çabucak web sitenizi internet ortamında yaratın. Ve internette çalışmanın keyfini tadın.
Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın