Lisans: Ücretsiz
Boyut: 130 KB
Ekleyen:
Arayüz: İngilizce
Güncelleme:
Sistem:Windows
Virüs Tarama: 0 / 15
Universal Disk Cloner Ekran Görüntüsü

Disk Kopyalama Programı

Universal Disk Cloner mümkün olan en basit disk klonlama, görüntüleme ve silme aracıdır. Windows XP ve üzeri (32 veya 64 bit) çalışır. Program ücretsiz ve portatiftir. Kurulum gerektirmez. Bu araçla eski diskinizi yeni bir diske tam olarak kopyalayabilirsiniz. Diskten diske, diskten dosyaya, dosyadan diske şeklinde kopyalayabilir, tüm diski sıfırlayabilir veya rasgele istediğiniz verileri silebilirsiniz. Program kaydedilmiş resim dosyalarının sıkıştırılmasını destekler. Kayıtlı görüntü dosyalarını AES-256 şifrelemeyle koruyabilirsiniz.

Program, kullanılan dosya sistemlerinden bağımsız olarak diskleri klonlar; böylece, FAT32, NTFS, EXT2 / 3/4, ReiserFS, XFS, JFS veya hayal edebileceğiniz başka herhangi bir dosya sistemi ile diskleri kopyalayabilirsiniz. Programı sınırsız boyutta diski destekliyor.

Düşük seviyeli disk erişimini destekleyen sabit veya çıkarılabilir olarak sisteminize eşlenen herhangi bir aygıtla çalışabilirsiniz. Herhangi bir sabit sürücüyü, USB flash disk, SD kartı, sanal diski (VHD) vb. Kullanabilirsiniz. Daha büyük bir diski daha küçük bir diske kopyalayabilirsiniz (tabii ki yeni disk orijinaliyle aynı işe yarayacağına dair bir garanti vermez).
Önemli Notlar: Program disk bölümleri (partition) ile çalışmaz.
Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın