Lisans: Ücretsiz / Reklamlı
Boyut: 1.7 MB
Ekleyen:
Arayüz: Türkçe
Güncelleme:
Sistem:Windows
Virüs Tarama: 6 / 16
Bu program içerdiği reklam uygulamaları nedeniyle bazı antivirüs yazılımlarında uyarı verebilir. Kurulum sırasında karşınıza çıkabilecek reklam, ana sayfa değişikliği ve araç çubuğu (toolbar) yükleme isteklerine dikkat ediniz.
µTorrent Web Ekran Görüntüsü

İndirirken Eş Zamanlı İzle

µTorrent Web, en popüler P2P torrent istemcilerinden biri olan µTorrent'in tarayıcı tabanlı versiyonudur. µTorrent Web ile artık torrent dosyalarını indimek için bir programı çalıştırmaya gerek kalmıyor. Web üzerinden tıkladığınız torrent dosyaları otomatik olarak tarayıcı üzerinden çalışıyor ve tüm kontroller tarayıcı üzerinden size verilen izinler doğrultusunda yapabiliyor.

µTorrent Web ayrıca indirerek izlemek zorunda olduğunuz dizileri, filmleri ve videoları anlık olarak izlemenize olanak sağlıyor. Hal böyle olunca da indirmek için geçen vakit ortadan kalkıyor ve izlemek istediğiniz videoları keyifle izleyebiliyorsunuz.
Önemli Notlar: İndireceğiniz program bir dosya paylaşım yazılımıdır. Olabilecek her türlü riski göz önünde tutmalı ve yasal sınırlar içerisinde dosya paylaşımı yapmak zorundasınız.
Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın