Lisans: Deneme
Boyut: 28.8 MB
Ekleyen:
Arayüz: İngilizce
Güncelleme:
Sistem:Windows
Virüs Tarama: 1 / 16
Wash and Go Ekran Görüntüsü
Sistem temizleme ve onarım yazılımı olan Wash and Go ile gereksiz atık dosyalardan birkaç dakika içinde kurtularak bilgisayarınızın hızlanmasını sağlayabilir ve  sisteminizdeki hataları düzeltebilirsiniz. 32 ve 64 bit işletim sistemlerinde çalışan Wash and Go'nun temel özellikleri şu şekilde:

Güvenlik Önlemleri İçerir

Wash and Go ile tarama yaptıktan sonra listelenen verileri korkmadan silebilirsiniz, çünkü Wash and Go silindiği zaman sistemin çalışmasını sekteye uğratacak verileri etiketler ve sizi uyarır. Bu tarz kritik verileri yanlışlıkla silseniz bile 7 günlük backup özelliği sayesinde sorun yaşamadan geri dönüş yapabilirsiniz.

Gereksiz Çöp Dosyaları Kaldırır

Wash and Go sisteminizde yer alan eski günlük ve döküm dosyalarını, gereksiz kurulum ve ön bellek verilerini, hizmet paketi yüklemelerini, kullanılmayan yedek dosyaları ve temp klasörlerini başarıyla temizleyerek sisteminizin performansını arttırır.

İzler kaldırır

Wash and Go kulandığınız tarayıcıların önbellek verilerini, çerezlerini ve geçmiş bilgilerini temizleyerek iz bırakmanızı engeller.

Otomatik Temizleme

Wash and Go otomatik temizleme özelliği sayesinde belirlediğiniz gün ve saatlerde uygulamanın çalışmasını sağlayabilir böylece sistem performansının her zaman en üst seviyede olmasını sağlayabilirsiniz.

Sistem Hatalarını Düzeltir

Wash and Go ile bilgisayarınızdaki bozuk kısayolları, Windows Kayıt Defteri hatalarını, hatalı yükleme dosylarını ve kayıt defteri sorunlarını düzeltebilirsiniz.
Önemli Notlar: 30 Günlük Test Sürümü
Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın