Lisans: Ücretsiz
Boyut: 7 MB
Ekleyen:
Arayüz: İngilizce
Güncelleme:
Sistem:Windows
WD Backup Ekran Görüntüsü

Western Digital Yedekleme Programı

WD Backup yedekleme, harici sabit sürücü veya bulut gibi ayrı bir konumda verilerinizin bir kopyasının tutulmasıdır. İster tek bir belge olsun, ister tüm PC'nizin sistem seviyesinde bir yedeği; hızlı şekilde kurtarma işlemi yapmak için bir kopyaya sahip olursunuz.

WD Backup yedekleme yazılımı, My Book cihazınıza kopyalanmasını istediğiniz belirli dosyaları ve klasörleri seçebilmeniz için dosya-sistem yedeklemesi sağlar. Acronis True Image yazılımı ile ise tüm bilgisayarınızın bir kopyasını oluşturmak için sistem seviyesinde yedekleme yapabilirsiniz; böylece yalnızca dosyalarınız değil, işletim sisteminiz ve kurulu programlarınız da yedeklenir.

WD Backup yedekleme yazılımı ile birkaç tıkla kendi yedekleme planınızı oluşturabilir ve belirli klasörleri otomatik olarak yedekleyebilirsiniz.

Otomatik Yedekleme: İlk yedeklemenin ardından WD Backup yazılımı, otomatik olarak planlanmış yedeklemeler sunar. Yeni veya güncellenmiş dosyaları algılayarak hızlı ve kolay bir şekilde My Book cihazınıza kopyalar.

Kendi Tarzınızda Yedekleyin: İhtiyaçlarınıza uygun kendi yedekleme planınızı seçin. Tek bir yedekleme planı veya belirli klasörler ya da dosyalar için özel planlar oluşturabilirsiniz. Hatta Dropbox hesabınızı kullanarak buluta da yedekleme yapabilirsiniz.

Kolay Dosya Kurtarma: Bir dosya veya klasörü geri yüklemek için istediğiniz dosyaların tarihini ve saatini seçmeniz yeterlidir. Geri yükle düğmesine tıkladığınızda dosyalarınız geri yüklenir.

Tüm Sisteminizin Yedeklenmesi: İster önemli belgeleri korumak, ister sadece yanlışlıkla yapılacak değişikliklerden sakınmak isteyin; WD Security sürücünüzü güvenceye almak için bir parola oluşturmanızı sağlar.

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın