Lisans: Ücretsiz
Boyut: 6.2 MB
Ekleyen:
Arayüz: Türkçe
Güncelleme:
Sistem:Windows
Virüs Tarama: 0 / 16
Windows 10 Creators Update Ekran Görüntüsü

Windows 10 Güncellemesi

Windows 10 Fall Creators Update yenilikler, yeni özellikler ve güvenlik yetenekleri içerir.

Paint 3D'de sıfırdan 3D nesneler oluşturmak ya da başkalarının tasarımını değiştirmek çok kolaydır. Kolayca renk ya da dokuyu değiştirin ya da tek bir tıklamayla 2D resmi 3D nesneye dönüştürün. Her şey hazır olduğunda favori sosyal sitenizde ya da Remix 3D topluluğunda paylaşın.

Remix 3D, 3D içerik ve topluluğunuz için çevrimiçi ana sayfanızdır. Tasarımcılarla bağlantı kurun, ilham alın ya da favori içeriğinizden düzenlenmiş bir pano oluşturun.

Yayıncılarla gerçek zamanlı olarak iletişim kurabileceğiniz etkileşimli gerçek zamanlı çevrimiçi yayın platformu olan Mixer ile oyun yayıncılarını izleyin ve onlarla birlikte oynayın.

Windows Store ve Microsoft Edge'de Kitaplar ile sevdiğiniz türdeki favori yazarlarınızın e-kitaplarını keşfedin ve okuyun. Kitaplar tüm Windows 10 cihazlarda kullanılabilir.

Microsoft Edge şimdi web sayfası sekmelerini inceleme, gruplandırma ve kaydetmenize izin veriyor. Kaydederek kaldırdığınız sekmeleri bulunduğunuz sayfadan ayrılmadan hızlıca bulun, yönetin ve açın.

Windows Hello, Windows cihazlarınızın kilidini en hızlı ve en güvenli şekilde kaldırmanızı sağlayan parolasız oturum açma yöntemidir.
Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın