Lisans: Ücretsiz
Boyut: 95.5 MB
Ekleyen:
Arayüz: Türkçe
Güncelleme:
Sistem:Windows
Virüs Tarama: 1 / 16
Magic Video Downloader Free Ekran Görüntüsü

Flash Video indirici: Web tarayıcılarında (IE, Firefox, Google Chrome vb.) oynatılan videoların linklerini yakalayıp videoları indirir. Bu özelliği sayesinde yüz binlerce web sitesinden video indirilebilir.

YouTube Video indirici: YouTube sitesinden Müzik, Video ve Altyazı indirebilirsiniz. Bütün YouTube video türleri indirilebildiği gibi, indirmek istediğiniz Müzik Kliplerini direkt sade ses (MP3, M4a)  olarak indirebilirsiniz. Ayrıca YouTube kanal ismi girerek, kanala ait bütün videoları veya kanalın son yayınladığı (son bir gün, son iki gün, son bir hafta) videoları indirebilirsiniz. Dailymotion, Vimeo, Bing, Facebook, Metacafe, ehowvb. web sitelerinden de HD video indirmeyi destekler.

YouTube Altyazı indirici: YouTube video linki girerek, videoya ait varsa altyazıları SRT formatında indirebilirsiniz. Var olan altyazılılar arasından kullanıcı istediği dil veya dillerdeki altyazıları seçebilir veya tümünü indirebilir. 

Müzik Klipleri için altyazı oluşturucu:  Asenkron şarkı sözlerinden (düz metin lyrics) müzik klipleri için altyazı (*.SRT) ve müzikler (mp3) için ise senkronize lirik (*.LRC) oluşturabilirsiniz. Yabancı müzikleriniz için altyazı oluşturup, müzikleri altyazı eşliğinde dinleyebilirsiniz.

Resim Galerisi indirici:  Bir web sayfasındaki veya resim galerilerindeki bütün resimleri indirebilirsiniz. Otomatik link oluşturma seçeneği ile peşi sıra isme sahip resim linklerini otomatik oluşturup indirme listesine ekler.

Web Sitesi Resim indirici: Web sitesi adresi girerek, web sitesindeki bütün resimleri veya dosyaları (dosya türlerini seçebilirsiniz) otomatik olarak indirebilirsiniz.

Videolara Ses Ekleme Aracı: Video ve sesleri birleştirebilir veya videoların seslerini başka bir ses ile değiştirebilir veya vidoların orijinal seslerini koruyarak ikinci, üçüncü vs bir sesi videoya ekleyebilirsiniz. Web tarayıcınızdaki YouTube video indirici eklentisi (add-on) ile indirdiğiniz videolar ayrı olarak indirildikleri için bu aracı kullanarak ayrı olarak inen ses ve görüntü dosyalarını tek bir video dosyasında birleştirebilirsiniz.

Videoyu Ses ve Görüntü olarak ayırıcı: Videolardaki sesleri orijinal halleriyle ses dosyası olarak videolardan ayırabilirsiniz. Çoklu ses içeren videoların tüm seslerini ses dosyası olarak videodan ayırabilirsiniz.

Ses Dönüştürücü: Videolardaki sesleri veya ses dosyalarını MP3, MP2, AAC, AC3, OGG, WMA, FLAC, WAV, AIFF, M4A formatına dönüştürebilirsiniz. MP4 müzik kliplerini MP3, MP2, AAC, AC3, OGG, WMA, FLAC, WAV, AIFF, M4A olarak kaydedebilirsiniz.

Videodan Resim Çekme aracı: Bu araçla videolarınız için tanıtıcı bilgi içeren büyük resimler oluşturabilirsiniz. Oluşturulan resim, filmin başından sonuna kadar belli aralıklarla çekilmiş kareleri ve videonun teknik özelliklerini (çözünürlüğü, ses kodeği, video kodeği, dosya boyutu vs.) içerir. Videolardan istediğiniz en ve boyda resim veya hareketli resim (*.gif) oluşturabilirsiniz. Videonun bütün çerçevelerini veya belli bir zaman aralığındaki çerçeveleri (frames) istediğiniz çözünürlükte resim olarak, dışa aktırabilirsiniz.

Video Dönüştürücü: Videolarınızı çeşitli video türlerine ve iPad, iPhone, cep telefonu ve tablet cihazlarınızın oynatabileceği videolara dönüştürebilirsiniz.  Videoları H.265 HEVC formatına dönüştürebilirsiniz. Bu format video kalitesini koruyup dosya boyutunu neredeyse yarı yarıya düşürür (H264’e kıyasla). Desteklediği bazı formatları kısaca şöyle sıralayabiliriz; AVI, MP4, MPG, 3GP, VCD, MKV, SVCD, DVD, FLV, DV, MPEG4, H264, H265 HEVC, Webm(VP8, VP9), MPEG1, MPEG2, ProRes (apple)… Bünyesindeki 175 adet hazır ayarları kullanarak videoları hızlıca istediğiniz türe veya cihazlarınıza uygun formata dönüştürebilirsiniz. Videoların belli bir bölümünü kesip alabilinirsiniz (kayıpsız orijinal) veya istediğiniz bir video formatına dönüştürebilirsiniz.

Video Dönüştürücü için Profil Düzenleyici: Hazır video dönüştürme ayarlarını değiştirebilir veya size özel video dönüştürme ayarları oluşturabilirsiniz. Video dönüştürme ayarlarını, videonun tamamını dönüştürmeye gerek kalmadan, videonun herhangi bir zaman aralığındaki küçük bir bölümünü (örneğin 1 dakikalık) dönüştürerek elde edilen videonun istediğiniz gibi olup olmadığını kontrol edebilirisiniz. Bu özelliği sayesinde video dönüştürme ayarlarını hızlıca test edip zaman kazanmış olacaksınız.

H265 HEVC Video Oynatıcı: Video dönüştürücü ile H265 HEVC formatına dönüştürdüğünüz videoları ve müzik klipleri için oluşturduğunuz altyazıları test etmek için bu oynatıcıyı kullanabilirsiniz. Hiçbir kodlama (codecs) kurmaya gerek olmadan bilinen bütün ses ve görüntü türlerini oynatabilir.

Gereklilikler: .Net Framework 4
Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın