Diyetkolik.com Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Boyut:72.7 MB
Gerekli Sürüm:iOS  10.0 ve üzeri
Geliştirici:PCI Yazilim Danismanlik ve Organizasyon Ltd. Sti.
Güncellenme:15.01.2018

iPhone ve iPad için Diyetkolik.com

Diyetkolik.com'un sağlıklı dünyasına sen de katıl!

Özelliklerine ve ihtiyaçlarına uygun, kolayca uygulayabileceğin diyet ve egzersiz programları, web'in ardından şimdi de iPhone uygulamasıyla seninle.

Diyetkolik.com, uzman diyetisyenlerin ve egzersiz uzmanlarının hazırladığı programlarla sağlıklı ve formda bir yaşamı ayağına getiriyor.

İşin uzmanlarının, seninle aynı yola çıkan çok sayıda üyemizin, arkadaşlarının bu yolda sana destek vermesini sağlayan sosyal bir platform olan diyetkolik.com, kulaktan dolma bilgiler yerine, uzman görüşleriyle oluşturulmuş bilimsel paylaşımlarda bulunuyor.

Neler bulabilirsin;

Diyetkolik.com, kişisel özelliklerine uygun diyet planları arasından sana en uygun olanı, alternatifli menülerle sunarak diyeti sıkıcı ve kolay terk edilen bir uğraş olmaktan çıkarıyor.
Dışarıda Yiyeceğim' yönlendirmesini kullanarak, dışarıda yiyeceğin öğünleri programına uygun ve daha sağlıklı hale getirebilirsin. Böylece diyetin, sosyalleşmeni engellemez.
Yememen gerektiğini bildiğin bir şey yediğinde, Tüh be' uygulamasını kullanarak pişmanlığını arkadaşlarınla paylaşabilir, motivasyonunu artırabilirsin.
Günlük tüketmen gereken su miktarını takip edebilirsin.
Belirlediğinin ihtiyaç ve hedeflere uygun olarak hazırlanmış egzersiz programını, egzersizlerin demolarını izleyerek kolayca uygulayabilirsin.
Diyetisyen ve egzersiz uzmanlarının makale ve diğer paylaşımlarını takip edebilirsin
Besin değeri öğren' uygulaması ile Türk mutfağına ait birçok yemek dahil olmak üzere, dilediğin yiyeceğin ve yemeğin besin değerine anında ulaşabilirsin.

Haydi, sen de aramıza katıl, sağlıklı bir yaşama adım at.


Değişim Paketi aboneliği ile ilgili detaylar;

İhtiyaçlarına uygun diyet ve egzersiz planları sunan diyetkolik.com Değişim Paketi'nden 1, 3 ve 6 Aylık abonelik seçenekleriyle faydalanabilirsin. Seçeceğin Değişim Paketi abonelikleri: 1 Ay 14.99 TL / 3 Ay  28.99 TL / 6 Ay  48.99 TL olarak ücretlendirilir. Abonelik ödemesi, ödeme onaylama aşamasında iTunes hesabın üzerinden gerçekleştirilir.

Her abonelik periyodu yenilendiğinde, ve abonelik süresince diyet ve egzersiz planların, Ölçülerindeki değişimlere paralel olarak, değiştirilerek güncellenir.

Account Settingsde yer alan Auto-Renew kapatılmadığı takdirde, mevcut abonelik süresinin sona ermesinden 24 saat önce abonelik yenilenir.

Seçtiğin Değişim Paketi üyeliğine bağlı olarak, 14.99 TL / 28.99 TL / 48.99 TL, mevcut abonelik süresinin sona ermesinden 24 saat önce iTunes hesabından çekilir.

Abonelikler kullanıcılar tarafından kontrol edilebilir. Satın alımın ardından "Account Settingsden Auto-Renew'ı kapatarak, bir sonraki dönemde aboneliğin yenilenmesini sonlandırabilirsin.

Aktif abonelik süresince, mevcut abonelik iptal edilemez.

Diyetkolik.com - QR Kodu

iPhone ve iPad Diyetkolik.com QR Kod

Diyetkolik.com - Yenilikler

Performans ve tasarım iyileştirmeleri yapıldı.
Hatalar giderildi.
Her türlü geri bildiriminizi [email protected] adresine yapabilirsiniz.

iPhone ve iPad için Diyetkolik.com Ekran Görüntüleri

Diyetkolik.com Resimleri Diyetkolik.com Resimleri Diyetkolik.com Resimleri Diyetkolik.com Resimleri Diyetkolik.com Resimleri

iPhone ve iPad için Diyetkolik.com Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın