LigTV Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Boyut:29.9 MB
Gerekli Sürüm:iOS  7.0 ve üzeri
Geliştirici:Digital Platform Iletisim Hizmetleri A.S
Güncellenme:11.10.2017

iPhone ve iPad için LigTV

DÜNYANIN FUTBOLU AVUCUNUZUN İÇİNDE!

Türkiye'nin lider futbol kanalı ve futbol sitesi olan LigTv'nin resmi iPhone uygulamasıyla artık hiçbir gol kaçmaz!

LigTV iPhone uygulaması ile nerede olursanız olun, güncel futbol haberleri ve futbol videolarını takip edebilir, SporToto Süper Lig, Fransa Ligi, İngiltere Ligi, Beko Basketbol Ligi maç özetlerini ve gollerini maç bittikten hemen sonra iPhone üzerinden izleyebilirsiniz.

Türkiye'de ilk defa 2D Radar uygulaması ile canlı maçları nerede olursanız takip edebilir ve oyuncu/maç istatistiklerine anında ulaşabilirsiniz.

Ayrıca takımınızın veya takip etmek istediğiniz ligin en son haberlerine, iddaa listesinde yer alan bütün maçların canlı skorlarına, takip ettiğiniz LigTV yazarları ve maçların foto galerilerine LigTV iPhone uygulamasıyla kolayca ulaşabilirsiniz.

LigTV iPhone uygulamasıyla
DÜNYANIN FUTBOLU PARMAОINIZIN UCUNDA!

VideoMaç, kullanıcıların SporToto Süper Lig takımlarının gol videolarını ve maç içi önemli pozisyonlarını maç anında izlemelerini sağlayan bir servistir. VideoMaç üyesi olmayan kullanıcılar "VideoLig" ekranı üzerinde bulunan "Paketlerim" butonuna tıklayarak veya maç detay ekranında yeralan "Video" sekmesi üzerinden VideoMaç üyeliklerini başlatabilir ve seçtiği SporToto Süper Lig takım veya takımlarının iPhone için özel olarak hazırlanmış yüksek çözünürlüklü gol videolarını izleyebilir. VideoMaç yurtiçi üyeliği seçtiğiniz takım başına aylık 2.99 USD olarak, VideoMaç yurtdışı üyeliği ise tüm takımlar için aylık 3.99 USD olarak ücretlendirilir. Seçmiş olduğunuz paket ücreti iTunes hesabınızda tanımlı olan kredi kartı üzerinden tahsil edilir. Yenilemeli paketler, abonelik süresi sona ermeden en az 24 saat öncesinden iptal edilmediği takdirde abonelik süresi bitmeden otomatik olarak yenilenir. Abonelikler iTunes'ta bulunan kullanıcı hesap ayarlarından yönetilebilir veya yenilemeli paket satın alma sonrası abonelik tarihi içinde kapatılabilir. Kapatılan paketler paket süresi bitimine kadar kullanılabilir.

LigTV - QR Kodu

iPhone ve iPad LigTV QR Kod

LigTV - Yenilikler

* Hata ayıklama

iPhone ve iPad için LigTV Ekran Görüntüleri

LigTV Resimleri LigTV Resimleri LigTV Resimleri LigTV Resimleri

iPhone ve iPad için LigTV Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2018 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Reklam | Logo | Bize Ulaşın