AirRivals kayıt ol AirRivals giriş

Sistem Gereksinimleri

En düşük sistem özellikleri

 • İşletim Sistemi-Win 98, Win XP, Win 2000
 • CPU-Pentium3 1GHz
 • Bellek-512MB
 • Grafik kartı- 32MB RAM üzeri grafik kartları
 • DirectX 9.0 - destekli ses kartı
 • Windows-uyumlu fare

Önerilen sistem özellikleri

 • İşletim Sistemi-Win 98, Win XP, Win 2000
 • CPU-Pentium4 1.8GHz
 • Bellek-1 Gigabayt
 • Grafik Kartı-64MB RAM üzeri ekran kartı
 • Ses Kartı-DirectX 9.0 destekli
 • Windows-uyumlu fare

zeri

Metin2 oyunu oynaMetin2 Shakes & Fidget oyunu oynaShakes & Fidget Goodgame Empire oyunu oynaGoodgame Empire Goodgame Empire: World War III oyunu oynaGoodgame Empire: World War III Big Farm oyunu oynaBig Farm World of Tanks oyunu oynaWorld of Tanks Goodgame Gangster oyunu oynaGoodgame Gangster Fishao oyunu oynaFishao
Etiketler: AirRivals kayıt ol, AirRivals oyna, AirRivals video, AirRivals üye ol, AirRivals nasıl oynanır, AirRivals kaydol, AirRivals Türkiye, AirRivals tr, AirRivals online, AirRivals rehberi, AirRivals genel bilgiler, AirRivals bilgi, AirRivals resimleri, AirRivals trailer

İlk olarak Space Cowboy ismiyle 2006 yılında hizmete giren oyun, 2007 yılında Ace Online olarak tek sunucu ile uluslararası yayına başladı. 2008 tekrar kapanan oyun 2009 yılından itibaren Avrupa ve Amerika'da farklı yayıncılara ait sunucular ile tekrar hizmete sunuldu. Avrupa'da bazı yayıncılar tarafından "Air Rivals" ismiyle hizmet veren oyun uzay araçlarıyla yapılan savaşları konu alan bir MMORPG oyunudur.

AirRivals ücretsiz oynanabilen, farklı uçuş birimlerini bir gezegenin yüzeyinde yönlendirebileceğin, bir aksiyon ve 3 boyutlu bilim kurgu MMOGame'dir. Gökleri fethet, heyecanlı görevlerle kendini ispatla ve vatanını koru. Dostlarınla birlik olup, yan yana uçarak savaşa gir! Tugaylar kur, itibarın için savaş ve koca bir ulusun lideri ol!

Koreli geliştirici YD tarafından üretilen AirRivals, ilginç görevleri, destansı 3 boyutlu gerçek zamanlı savaşlarla ve RPG (Rol yapma oyunu) karakter geliştirimiyle birleştirir. Bu yenilikçi MMOG (Çoklu oyuncu çevrimiçi oyun), Türkçe olarak hizmete sunulmaktadır. Bu oyunun sana sunacağı sayısız imkanlardan faydalan - aracına atla ve oyuna başla!

AirRivals

Özellikler

 • Basit fare yön tuşlarını, detaylı 3 boyutlu grafiklerle birleştirerek sana müthiş bir manevra imkanı sağlar. Acemi dostu ama yine de iddialı.
 • RPG (Rol yapma Oyunu) seviye konsepti ile Oyuncu Gözünden Bakış (FPS) konseptinin eşsiz bir karışımı olan AirRivals, zevkli bir oyun ve bir çok eğlence garanti ediyor.
 • İki ulus ve onların hikayesi... Farklı güçlü yönleri ve farklı hedefleriyle sana yükselme fırsatı veriyor. Acemi pilot olarak başla, zirveye tırman!
 • Ana gemiler ve gelişmiş üsler için girdiğin zorlu savaşlardan zaferle çık, diğer sunuculardan oyuncularla Arena'da savaş!
 • Phillon'un çok çeşitli manzaralarında dolaş: Vadiler, denizler, dağlar ve çöller, uzay gemileri ve evren seni bekliyor.
 • Değişik uçuş düzenlerinde birlik içinde savaş, bir tugaya katıl ve kendine has bir nişan kazan. Grup halinde oyunda eğlence ve taktiğin sınırı yoktur

AirRivals yeni bir tür 3 boyutlu aksiyon oyunudur. Bu Çoklu Oyuncu Kitle Oyunu'nda (ing. MMOG) kendi hava avcını (Gear) gezegenin göklerinde uçurursun. Keyifle ve hareket dolu bir şekilde, kendi gözünle görüyormuşçasına havada savaşırken, tıpkı RPG'de (rol oyunları) olduğu gibi seviyeden seviyeye yeteneklerini arttırabilir, aracını geliştirebilirsin. Bununla birlikte geminin hareketinin kontrolü tamamen sendedir - bütün geleneksel rol oyunlarından ve onların fare kullanımlarından ayıran büyük bir fark! Ama dikkat: rakiplerin de her yönden saldırabileceklerinden, her an ateş altına düşme tehliken olabilir. O yüzden daima tetikte ol ve dikkatli uç!

 

Görevler

Airirvals görevleri Diğer RPG görevlerinin benzeridir. Havada seyir halinde ateş edilen bir oyun olarak, farklı kaliteli uzay görevleri ile oyuncuların dikkatini ve ilgisini çekmektedir. Bir görev başarı ile tamamlandığında oyuncu, oyunun hikayesine ilerler ve ödül olarak oyunun derinliklerine sürükleyecek eşyalar kazanır.

Savaş düzeni ve tugay sistemi

Öteki rol oyunlarında olduğu gibi burada da bir grup ve lonca sistemi vardır. Grup sistemine "filo" denir. Buraya 6 oyuncuya kadar üye olunabilir ve beraberce filo uçuşları (üçgen, X şeklinde v.b.) yapılır. Savaş uçuşuna fılo lideri komando eder. Lonca sistemine "tugay" denir. Tugay liderinin komutasında savaşmak üzere 30 kişiye kadar oyuncu birlik oluşturabilir. Tugay lideri kendi tugayını diğerlerinden ayırtedebilmek için tugayına kişisel bir işaret verebilir.

Savaş ve Ana Gemi Savaşları

Karada ve havada yapılan üç boyutlu savaşlar size yepyeni bir oyun tecrübesi kazandıracak : Burada sadece oyuncuların arasında olan küçük düellolar yok, büyük alanlarda yapılan ana gemi savaşları, karakol savaşları ve stratejik nokta savaşları da var. Düşmanınıza savaş ilan edin, silahlarınızı donanın ve geminizi sizin kumandanızda savaşlara sokun.

Ulusun lideri

Lider genellikle "Başkan" olarak adlandırılır. Başkan, kendi ulusunun yasalarını belirler, ekonomiyi idare eder ve savaşa girme kararı alır. Lider olarak seçilmek, büyük bir gücün yanında sorumlulukları da beraberinde getirir: Diğer tarafla bir anlaşmazlık ortaya çıktığında, sorunun barışçıl yöntemlerle mi yoksa savaşla mı çözüleceğine o karar verir.

 

AIRRIVALS'IN HİKAYESİ

Phillon'daki ulusların en büyüğü Bygeniou City United'dır (BCU). Bunların en büyük hedefi ise, gezegeni kendi hakimiyetleri altında birleştirmektir. Hedeflerine kararlı ve uzlaşmadan uzak bir anlayışla bağlıdırlar. Öteki ulus ve ırkların varlığını reddederler. Karşı direniş hareketlerinden Arlington National Influence (ANI) doğdu. ANI, Vatallus tarafından desteklendi, kendi hükümetini kurdu ve artık BCU'ya karşı açık savaş halinde. BCU Hükümeti onları asi olarak tanımlıyor. Her ne kadar ANI savaşacak güçlü bir orduya ve yetenekleri pilotlara sahip olsa da, yeteri kadar kaynağa ve Phillon'daki kaynaklara ulaşabilecek yeteri kadar bilgiye sahip değil. Aynı zamanda BCU'daki bazı şehirler ve doğudaki bazı bölgeler de kaynak sıkıntısı yaşadı. Bu nedenle Atum Projesi'ni hayata geçirmeye karar verdiler ama savaş sırasında bu proje unutulmaya yüz tuttu. Geriye sadece araştırmacıların yarım yamalak bilgileri kaldı...

Atum Projesi'ne katılan bilimadamları olumsuz etki yapmasından korktuklarından, kendilerini genellikle açığa vermek istemezler. Kaynaklar tükendiğinde proje resmi olarak bitirilse de, araştrımalar gizliden gizliye devam etti. Her şehir, gönüllü işçileri ve araştırmacıları projenin hizmetine verdi. Projedeki yönetici teknisyenlerden biri, taraf değiştirip asilere geliştirilen teknolojilerin planlarını verdiğinde, sorumlu kişiler pazarlık yapmak zorunda kaldılar: Toplam niyetin başarıya ulaşmasının kaynak yarışından daha önemli olduğu düşünüldüğünden, asi birlikleriyle işbirliğini öngören gizli bir antlaşmaya varıldı. İşte böylece Atum Projesi, ANI ile BCU arasındaki savaşı başlatan neden oldu.

AirRivals Oyununa Kayıt Ol ve Oynamaya Başla! AirRivals İndir

AirRivals Facebook Duyuruları:

AirRivals Oyunu Yorumları:

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın