Efsane: Ejderhalar Mirası kayıt ol
 • 3.2 (41 oy)
 • Grafikler: Orta
 • Yaş:
 • Exp. Oranı: Düşük
 • Dil: İngilizce
 • Oynanabilirlik: Orta
 • Boyut: -
 • Türü: Savaş
 • Kategori: MMORPG / Browser
 • Yayımcı: My.com

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • Flash Player 9.0
 • Internet Explorer / Mozilla Firefox
 • İnternet bağlantısı
 • dwar.gen.tr adresi için açık 5050 port

Önerilen özellikler ve talepler

 • İnternet bağlantısı: Yüksek Hız (ADSL, Kablo int.,..)
 • Firewall ve proxy programlarının oyun esnasında kullanılmaması.
 • Ekran Çözünürlüğü: 1024 x 768 ve üzeri
 • İşlemci: 800 Mhz ve üzeri
 • Bellek: 512 MB ve üzeri
 • Ses kartı
 • Tarayıcı (Browser) :Internet Explorer 6.0 ve üzeri
Fortnite oyunu oynaFortnite Shakes & Fidget oyunu oynaShakes & Fidget Goodgame Empire: World War III oyunu oynaGoodgame Empire: World War III Big Farm oyunu oynaBig Farm World of Warships oyunu oynaWorld of Warships Legends of Honor oyunu oynaLegends of Honor World of Tanks oyunu oynaWorld of Tanks Goodgame Gangster oyunu oynaGoodgame Gangster Goodgame Empire oyunu oynaGoodgame Empire Fishao oyunu oynaFishao
Etiketler: Efsane: Ejderhalar Mirası kayıt ol, Efsane: Ejderhalar Mirası oyna, Efsane: Ejderhalar Mirası video, Efsane: Ejderhalar Mirası üye ol, Efsane: Ejderhalar Mirası nasıl oynanır, Efsane: Ejderhalar Mirası kaydol, Efsane: Ejderhalar Mirası Türkiye, Efsane: Ejderhalar Mirası tr, Efsane: Ejderhalar Mirası online, Efsane: Ejderhalar Mirası rehberi, Efsane: Ejderhalar Mirası genel bilgiler, Efsane: Ejderhalar Mirası bilgi, Efsane: Ejderhalar Mirası resimleri, Efsane: Ejderhalar Mirası trailer

İnsan ırkına ait Klesva Kasabası'nın hakimi Başçavuş Kort ve Magmar ırkına ait Çernag Kasabası'nın hakimi Reis Torgor olarak sizi ordumuza acemi er almak istiyoruz. Ordumuza katılıp savaşçı olmak yapılacak yüzlerce görevin, ortadan kaldılacak binlerce yaratığın olduğu bir dünyaya adım atmak demek. Destansı savaşlara katılıp maceradan maceraya koşan bir kahraman olmak istiyor musunuz?

"Efsane: Ejderhalar Mirası" - online, MMORPG (Massively Multiplayer Online Role-Playing Game) oyunudur. Uçsuz bucaksız fantazi dünyası, birbirleriyle savaşan Magmar ve İnsan ırkları, benzersiz dövüş sistemi, birçok ilginç görevler ve daha pek çok yenilik artık senin Browser'ında!

Efsane: Ejderhalar Mirası, internetten hiçbir şey indirmeden, doğrudan internet gezgini (browser) üzerinden oynanabilen, bir Devasa Çok Oyunculu Çevirimiçi Rol Yapma Oyunu'dur (MMORPG: Massively Multiplayer Online Role-Playing Game). Herkes oyuna kayıt olarak, savaşçı taraflardan birinde, Magmarlarda ya da İnsanlarda, yerini alabilir ve muazzam dövüşlerde egemenlik sağlama iddiasında bulunabilir.

Oyun karakterinizi "kuşandırabilirsiniz". Uygun zırhlar ve silahlar seçerek, onu olağanüstü güçlü vuruşlar yapabilen bir "Kemikkıran'a", hayat gücü oldukça yüksek olan bir "Ağır Sıklet'e" ya da düşmanın vuruşlarını ustalıkla savuşturabilen bir "Manevracı'ya" dönüştürebilirsiniz. Fakat bu seçiminiz değiştirilemez değildir. Eğer oyunun ilerleyen basamaklarında karakterinizin sınıfını değiştirmek isterseniz, bunu başka zırh grupları seçerek yapabilirsiniz.

Efsane: Ejderhalar Miras�

Dövüş sistemi
Kolayca anlaşılabilen bir arayüz sayesinde, Efsane: Ejderhalar Mirası'nda her savaşçı, sahip olduğu birçok vuruş tekniği sayesinde karşı tarafı afallatabilir. Dövüş tekniği becerileri, kahramanın sınıfına, giydiği zırhlara ve sahip olduğu seviyeye bağlıdır. Bunun yanında çeşitli iksirleri ve içecekleri de unutmamak lazım. Bu iksirler, zorlu savaşlarda savaşçıların dayanma gücünü ve galip gelme şansını arttırırlar. Ek olarak, kahramanınız, belli bir seviyeden sonra bir büyücünün büyü yeteneklerini de kazanabilir.

Oyunda her ırkın üyeleri için değişik dövüş çeşitleri mevcuttur. Düellolar, takım dövüşleri ve kaotik dövüş Her oyuncu, karşı ırktan bir rakiple dövüşerek gücünü test edebilir: Belirli bölgelerde, özellikle boğaz ve portal yakınlarında, bazen Muazzam Dövüşler patlak verir. Bu dövüşlere, her iki taraftan da birçok oyuncu katılır. Rakip ırka karşı büyük kahramanlık gösteren oyun karakterleri, onur puanı kazanarak en iyi oyuncular listesine girebilirler. Bu şekilde çok nadir elde edilebilen zırhları ve nesneleri kazanma şansları olur. İsterseniz, Kristal Mağaralarını düşman saldırısına karşı koruyan Yeraltı Şövalyeleri birliğine katılabilirsiniz. Böylece yeraltının kendine has kurallarını öğrenebilir, ve sadece taktiksel kararlar vererek üstesinden gelebileceğiniz görevler alabilirsiniz. Sayısız canavar, lider (canavarların en tehlikelileri) ve olağanüstü yaratıkla yaptığınız dövüşler, tecrübe puanı kazanıp seviyenizi yükseltmenizi sağlar. Etkileşimli oyun ortamında sayısız canavarı öldürerek birçok zafer toplayabilirsiniz. Bunlar profilinizde yayınlanır ve herkes tarafından görülebilir.

Bütün bunlar oyun dövüş sistemini gerçekten dinamik ve çekici hale getirir. Başarılı bir sonuç almak ise sadece şansınıza değil, doğru zamanlarda doğru kararları verip hareket edebilmenize de bağlıdır. Dövüşler hakkında ayrıntılı bilgiyi Acemi Kitabı'nda bulabilirsiniz.
Karakterinize giydirdiğiniz elbiseler ve onu kuşandırdığınız silahlar, karakterinizin görünümünü sadece profilinizde değil aynı zamanda dövüş esnasında da değiştirir. Karşınıza kimin çıktığını bilmek için rakibinize sadece bakmanız yeterlidir.

Efsane: Ejderhalar Miras�

Oyun Dünyası
Sadece kanlı dövüşlere ilgi duymayan, aynı zamanda oyuncuların ve oyunun genel havasını solumak isteyenler için Feo dünyasında birçok olay gerçekleşmektedir. Bu olaylar her iki kıtanın da tarihi ile alakalı olup iki ırkın da kaderini etkilemektedir. Değişik Instance'lara katılarak, sadece grup halinde yenilgiye uğratılabilecek devasa bir canavara karşı savaşabilirsiniz. Oyunda dikkate değer bir diğer nokta da, her biri belirli bir amaç uğruna çalışan, belirli kaynaklara ihtiyaç duyan birliklerin varlığıdır. Bu birlikler, oyundaki sıradan mağazalarda bulunamayan değerli eşyalarla dolu olan dükkanlarının kapılarını sadece onlara layık olanlara açarlar. Bulmacaları ve kafa yormayı gerektiren uğraşları sevenleri, Feo dünyasında sayısız eğlendirici ve aynı zamanda da düşündürücü görevler beklemektedir. Sizi, tamamlanması için her basamağının dikkatlice tartılması gereken birçok değişik görev (ve tabii ki karşılığında ödül) bekliyor. 

Oyun parası elde etmek isteyen oyuncular, geniş bir meslekler seçeneğini değerlendirebilirler. Bitki toplayıcılığından taş bilimine, balıkçılıktan şifacılığa birçok uzmanlık alanı beğeninize sunulmuştur. Altın, gümüş ve bakır, kaynaklarla ve onlarla bağlantılı olan hizmetlerle ticaret yapmak suretiyle kolayca elde edilir. İlgilenen müşterileri bulabileceğiniz birçok mağaza, bir ihale ve Sat-al sohbet kanalı sizleri bekliyor. Oyunun titizlikle tasarlanmış ekonomik dünyası, eğlendirici ve aynı zamanda kazançlı bir ticaret ortamı yaratır.

Efsane: Ejderhalar Miras�

Alanlar arasında hızlıca geçiş yapabilmeyi sağlamak için, fantezi oyunu Efsane: Ejderhalar Mirası'nda oyunculara binek hayvan seçeneği sunulmuştur. Bu becerikli hayvanlar, savaşçıları sadece arzu ettikleri yerlere ulaştırmakla kalmazlar, aynı zamanda dövüşte onlara fayda sağlarlar (hayvan dövüş becerileri bulunduruyorsa).

Bazı binek hayvanları sadece belirli ırklar evcilleştirip kullanabilirken, bazılarını da savaşçılar görevleri tamamlayıp edinebilirler. Küçük bir evcil hayvan bile edinseniz, sizi gittiğiniz her yerde takip eder ve dövüşte size yardımcı olur. Tek bir şartla ki, evcil hayvanınızı beslemeyi unutmazsanız.

Oyunda, muhafız ocakları sayesinde, yakışıksız konuşmalardan ve şüpheli linklerden kesinlikle korunursunuz. Sizin de yeterli sabır ve dayanıklılık gösterdikten sonra, huzur ortamının bu savunucuları konumuna yükselme şansınız vardır. Bu oyunda sizi diğer oyuncularla haberleşmekten, yeni insanlar tanıyıp arkadaşlıklar kurmaktan ve belki de yeni bir aşk bulmaktan alıkoyacak hiçbir şey yok. Feo'nun enginlerinde dolaşan savaşçılar, birbirleriyle birleşerek hanlıklar oluşturabilirler, fethedilmesi imkansız gözüken kalelere toplu halde hücum edebilirler ve birlikte canavar avına çıkabilirler. Hatta oyun içinde kendi sosyal ağınızı oluşturup, seçtiğiniz insanlarla haber ve fikir alışverişinde bulunabilir, birbirinize tebrik kartları ya da şahane hediyeler gönderebilirsiniz. Online fantezi oyunu Efsane: Ejderhalar Mirası, aynı zamanda özel avatarların, hanlık sembollerinin ve hediyelerin tasarlanmasını da mümkün kılar. Bu demektir ki, yaratılan her resim eşsiz ve size özgüdür.

Son olarak sizlere hatırlamak istediğimiz, oyuna sadece resmi sunuculardan ulaşılmadığıdır. İnternet gezgini oyunu Efsane: Ejderhalar Mirası'nın bir Facebook sayfası da mevcuttur. Boş vaktinizde oraya da bir uğramayı ihmal etmeyin ve bu yeni hobinizi arkadaşlarınızla paylaşın. Eğlenceli bir grup halinde oyuna katılmak tek başına olmaktan her zaman daha zevklidir!

Efsane: Ejderhalar Mirası Oyununa Kayıt Ol ve Oynamaya Başla!

Efsane: Ejderhalar Mirası Facebook Duyuruları:

Efsane: Ejderhalar Mirası Oyunu Yorumları:

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2021 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın