SoulWorker kayıt ol SoulWorker giriş

Sistem Gereksinimleri

Minimum

  • İşletim Sistemi: Windows 7 ve üzeri
  • İşlemci: Core 2 Duo ve üzeri
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 680 ve üzeri
  • RAM: 8 GB
  • HDD: 10 GB
Metin2 oyunu oynaMetin2 Shakes & Fidget oyunu oynaShakes & Fidget Goodgame Empire oyunu oynaGoodgame Empire Goodgame Empire: World War III oyunu oynaGoodgame Empire: World War III Big Farm oyunu oynaBig Farm World of Tanks oyunu oynaWorld of Tanks Goodgame Gangster oyunu oynaGoodgame Gangster Fishao oyunu oynaFishao
Etiketler: SoulWorker kayıt ol, SoulWorker oyna, SoulWorker video, SoulWorker üye ol, SoulWorker nasıl oynanır, SoulWorker kaydol, SoulWorker Türkiye, SoulWorker tr, SoulWorker online, SoulWorker rehberi, SoulWorker genel bilgiler, SoulWorker bilgi, SoulWorker resimleri, SoulWorker trailer

Gameforge tarafından yayımlanan ve Lion Games tarafından bilgisayar platformu için geliştirilen SoulWorker, anime tarzında TPS destekli bir aksiyon MMORPG'sidir. SoulWorker rolünü üstlendiğiniz oyunda kıyamet sonrasını konu alan bilim kurgu dünyasında insanlığın kurtarıcısı olarak savaşacaksınız.

100'ü aşkın PvE zindanı ve efsaneye özgü BOSS'ların yer aldığı oyunda yapay zekaya karşı yapılan savaşın dışında geniş kapsamlı bir PvP bölgesinde loncalar ve oyuncular birbirleriyle savaşabilecek. Her bir karakterin yeteneğine vurgu yapan ve intikam, çılgınlık, sevinç ya da üzüntü gibi duyguları gösteren eşsiz bir duygu sistemi sunan Soul Worker'da bu duygulara odaklanıldığında sınıfa özgü silahlarla etkili savunma ya da saldırı yetenekleri tetiklenebiliyor.

Soul Worker

Zanaat (meslek) sisteminin de yer aldığı oyunda çeşitli mesleklerde uzmanlaşarak sahip olduğunuz eşyalar ile yeni eşyalara üretebiliyorsunuz. 

Arsa alıp ev de kurabildiğiniz Soul Worker'da evinizi çok sayıda mobilyayla döşeyebilirsiniz. Ayrıca oyunda zırh, silah ve çeşitli güçlendirme sihirleri kazandıran özel kartların alışverişini yapabileceğiniz kullanışlı bir Pazar Yeri de mevcut.

SoulWorker Oyununa Kayıt Ol ve Oynamaya Başla! SoulWorker İndir

SoulWorker Facebook Duyuruları:

SoulWorker Oyunu Yorumları:

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2023 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın