Warlord Saga kayıt ol
Fortnite oyunu oynaFortnite Shakes & Fidget oyunu oynaShakes & Fidget Goodgame Empire: World War III oyunu oynaGoodgame Empire: World War III Big Farm oyunu oynaBig Farm World of Warships oyunu oynaWorld of Warships Legends of Honor oyunu oynaLegends of Honor World of Tanks oyunu oynaWorld of Tanks Goodgame Gangster oyunu oynaGoodgame Gangster Goodgame Empire oyunu oynaGoodgame Empire Fishao oyunu oynaFishao
Etiketler: Warlord Saga kayıt ol, Warlord Saga oyna, Warlord Saga video, Warlord Saga üye ol, Warlord Saga nasıl oynanır, Warlord Saga kaydol, Warlord Saga Türkiye, Warlord Saga tr, Warlord Saga online, Warlord Saga rehberi, Warlord Saga genel bilgiler, Warlord Saga bilgi, Warlord Saga resimleri, Warlord Saga trailer
Lekool Games tarafından yayımlanan Warlord Saga herhangi bir yükleme yapmadan tarayıcınız üzerinden oynayabileceğiniz çok oyunculu RPG oyunudur. 2D grafiklere sahip olan Warlord Saga Çin'in efsanevi 3 krallık döneminde geçmekte olup Wei, Shu ve Wu adındaki krallıkların savaşını konu almaktadır.
 
Warrior, Strategist ve Archer olmak üzere benzersiz yetenek ve özel güçlere sahip 3 farklı sınıf seçeneği sunan Warlord Saga, her sınıf için kadın ve erkek olmak üzere 2 ayrı karakter seçmenize izin verir. Yüksek XP oranları sayesinde çok kısa sürede seviye atlayabildiğiniz oyunda rehber sistemi ve zengin görev sistemi ile zorlanmadan karakterinizi geliştirebilir ve yüksek seviyelere ulaşabilirsiniz.
Warlord Saga
Kendi ordunuzu da kurabildiğiniz oyunda sahip olduğunuz savaşçıları yeteneklerine göre savaş düzeninde konumlandırarak rakiplerinize karşı daha sağlam ve yıkıcı olabilirsiniz. Zengin mühimmat seçeneği ve upgrade sistemiyle de dikkat çeken oyunda kendi karakterinizi geliştirdiğiniz gibi ordunuzdaki savaşçılarında seviyesini yükseltip yeni özellikler kazandırabilirsiniz.
Warlord Saga Oyununa Kayıt Ol ve Oynamaya Başla!

Warlord Saga Oyunu Yorumları:

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2021 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın