Primer by Google Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Boyut:Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm:Cihaza göre değişir
Geliştirici:Google Learn Apps
Güncellenme:06.12.2022

Android için Primer by Google

Google Primer sayesinde marketing yetkilileri, küçük ya da büyük ölçekli şirketlerde çalışmalarına ne gibi artılar katabileceğini öğrenecek. Çevrim dışı olarak küçük içeriklerin de görüntülenmesine izin veren Primer uygulamasında kullanıcılar kendi profillerini, işlerini saklayabilecek ve başkalarıyla da paylaşım yapacak.

Test sürümünün sadece başlangıç seviyesinde dersler içerdiği söylenirken, zamanla çok daha geniş bir alana yayılacağı, girişten üst seviyeye kadar başlıkların yer alacağı belirtiliyor. Derslerin jargondan uzak, yani pazarlama konusunda yeni olanların aklını karıştıracak terimlerden de arımış bir yapıda olduğu eklenen Google Primer, endüstrinin uzmanları ve şirket çalışanları tarafından geliştiriliyor.

Yenilenen sürümle birlikte kişiselleştirilmiş “bir sonraki adım” sistemi, ders sonunda uygulama sahibine destek sunacak. Böylece kullanıcı müşterilerine satış yaptığını, yeni ürünler duyurduğunu ve hatta doğum günü tebriği yolladığını gösterebilecek, direkt olarak paylaşımda bulunacak.

Primer by Google - QR Kodu

Android Primer by Google QR Kod

Android için Primer by Google Ekran Görüntüleri

Primer by Google Resimleri Primer by Google Resimleri Primer by Google Resimleri Primer by Google Resimleri Primer by Google Resimleri

Android için Primer by Google Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın